Maďarské mesto Bogács leží len 100 m od Termálnych kúpeľov Bogács a 15 km od kúpeľného mesta Eger. Pri ubytovaním v Penzióne Alabástrom sa môžete tešiť na pohodlné dvojlôžké izby, raňajky alebo chutnú polpenziu. Vaše deti do 5 rokov bude mať pobyt s vami zadarmo.

O ubytovaní

Penzión Alabástrom sa nachádza v mestečku Bogács vo vzdialenosti iba 100 m od obľúbených termálnych kúpeľov. Vydajte sa na výlet k jazeru Bogács (1 km) alebo na rozhľadňu Millenniumi (800 m). V blízkom Nozsvaj (5 km) nájdete nádherný zámok De La Motte s expozíciou o miestnom kraji. V neďalekom Egeri môžete navštíviť množstvo pamiatok, napríklad hrad Jager, minaret alebo uličku Lajos Kossuth s nádhernými barokovými palácmi. Známe miestne víno Býčiu krv ochutnáte vo vínnych pivniciach, ktoré sú skoro na každom kroku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. K vybaveniu každej izby patrí klimatizácia, televízia, WiFi pripojenie, skrinka, posedenie a vlastná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu si každé ráno vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Vybrať si budete môcť zo širokej ponuky mäsových nárezov, syrov alebo zeleniny a ovocia. Na servírovanú večeru sa môžete tešiť na špeciality od šéfkuchára, ktorý sa zameriava na jedlá tradičnej maďarskej kuchyne, ale s radosťou vám pripraví aj medzinárodné pokrmy. Na záhradke s príjemným jazierkom sa za priaznivého počasia organizujú grilovacie večery.

Termálne kúpele Bogács Tip na výlet

Termálne kúpele v maďarskom meste Bogács sľubujú okrem skvelej zábavy aj relax v liečivej vode. Miestny prameň obsahuje vápnik, horčík a ďalšie telu prospešné látky, ktoré pomáhajú pri reumatických problémoch, ťažkostiach s kĺbmi či v boji proti gynekologickým alebo kožným ochoreniam. V celoročne otvorených kúpeľoch môžete na seba nechať pôsobiť vodu v 4 termálnych bazénoch s teplotou vody okolo 35 - 37 °C, v letnej sezóne sa môžete tešiť až na 9 bazénov - 6 termálnych, jeden plavecký a dva detské s atrakciami aj pre tých najmenších. Deti obzvlášť potešia aj tobogány a šmýkačky. Medzi tie najobľúbenejšie patria 20 m dlhý tobogán “Spacehole” s lievikovým koncom či “Wawe slide” - obojstranná šmýkačka, po ktorej sa budete kĺzať tam a zase späť až do výšky 9 metrov.

Viac informácií

Niečo naviac

Súčasťou penziónu je aj fitness centrum.

Alabástrom Panzió

Dózsa Gy. u. 17/A , Bogács
Maďarsko

+36 49 534 027

alabastrom.panzio91@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
0,2 km