Tak takúto dovolenku ste ešte nezažili! Doprajte si originálne ubytovanie v kajute lodného hotela Fortuna Boat Hotel ***, ktorý kotví na Dunaji hneď pri Markétinom ostrove. Vyberte si kajutu Standard či Superior a užívajte si výhľad na rieku i skvelú polpenziu. Čaká vás tiež welcome drink či nedeľný obed.

O ubytovaní

Fortuna Boat Hotel *** je umiestnený na lodi kotviacej v samom srdci Budapešti vedľa mosta Margit Híd. Užite si jedinečnú atmosféru rieky Dunaj v blízkosti toho najlepšieho, čo maďarská metropola ponúka. Príjemnou prechádzkou dôjdete ku slávnej budove parlamentu (1,5 km), Budínskému hradu i Rybárskej bašte (3,5 km). Okúzľujúcim miestom je Margitin ostrov (1 km) ležiaci priamo oproti hotelu. Nájdete na ňom napríklad dúhovú fontánu, kúpele, malú zoologickú záhradu, secesnú vodárenskú vežu alebo pamätník. Nezabudnite navštíviť slávne budapeštianske termálne kúpele: Széchenyiho (3,5 km) alebo Gellértove (5 km). Štvrť okolo Budinskeho hradu a malebné brehy Dunaja plné reštaurácií, kaviarní a múzeí sú na Zozname pamiatok UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkové kajute s jedinečným výhľadom na rieku Dunaj. K vybaveniu kajuty patrí klimatizácia, LCD televízor, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom. Do izby je možné umiestniť jednu prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V lodnej reštaurácii Lord Nelson si ráno vychutnáte chutné kontinentálne raňajky. Ďalej si podľa ľubovôle môžete z jedálneho lístka objednávať špeciality maďarskej i medzinárodnej kuchyne. V lete je v prevádzke príjemná terasa s grilom a bohatou ponukou nápojov.

Fortuna Boat Hotel ***

Szent István park, alsórakpart , Budapest
Maďarsko

+36 703 894 305

info@fortunahajo.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 525 HUF/hodina

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3,2 km
Zástavka
1 km
Aquapark
0,1 km