Fortuna Boat Hotel ***

Fortuna Boat Hotel ***

Szent István park, alsórakpart, Budapest
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 600 HUF/hodina

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3,2 km
Zastávka
1 km
Aquapark
0,1 km

O ubytovaní

Fortuna Boat Hotel *** je umiestnený na lodi kotviacej v samom srdci Budapešti vedľa mosta Margit Híd. Užite si jedinečnú atmosféru rieky Dunaj v blízkosti toho najlepšieho, čo maďarská metropola ponúka. Príjemnou prechádzkou dôjdete ku slávnej budove parlamentu (1,5 km), Budínskému hradu i Rybárskej bašte (3,5 km). Okúzľujúcim miestom je Margitin ostrov (1 km) ležiaci priamo oproti hotelu. Nájdete na ňom napríklad dúhovú fontánu, kúpele, malú zoologickú záhradu, secesnú vodárenskú vežu alebo pamätník. Nezabudnite navštíviť slávne budapeštianske termálne kúpele: Széchenyiho (3,5 km) alebo Gellértove (5 km). Štvrť okolo Budinskeho hradu a malebné brehy Dunaja plné reštaurácií, kaviarní a múzeí sú na Zozname pamiatok UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej kajute Standard (15 m²) s jedinečným výhľadom na rieku Dunaj. K vybaveniu kajuty patrí klimatizácia, LCD televízia, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom. Do izby je možné umiestniť jednu prístelku.

Za príplatok môžete zvoliť luxusnejšiu kajutu Superior, ktorá je priestrannejšia (25 m²), má navyše stolík s posedením a naozaj veľké okná, z ktorých budete mať krásny výhľad na mesto alebo na rieku, jej dodávajú vzdušnosť a nádych prepychu.

Na čom si pochutnáte?

V lodnej reštaurácii Lord Nelson si ráno vychutnáte chutné kontinentálne raňajky. Ďalej si podľa ľubovôle môžete z jedálneho lístka objednávať špeciality maďarskej i medzinárodnej kuchyne. V lete je v prevádzke príjemná terasa s grilom a bohatou ponukou nápojov.