Užite si pokoj aj prepych kúpeľného mestečka Lenti a Thermal Hotela Balance ****. Čaká vás neobmedzený vstup do termálnych kúpeľov hneď vedľa hotela, hotelové wellness s vírivkami aj saunami, unikátny Energiapark aj bohatá polpenzia. Dieťa do 6 rokov zdarma.

O ubytovaní

Thermal Hotel Balance Lenti **** a ponúka priamy prístup do termálnych kúpeľov Lenti a parku Szent György Energy. Stačí sa teda v izbe prezliecť do županu a vykurovanou chodbou sa vydať za dokonalým odpočinkom i vodnými radovánkami. Milovníci prírody môžu okolitú krajinu vrchoviny Zala a národného parku Őrség (30 km) objavovať po mnohých turistických trasách. Mlynské múzeum Szésiziget a byvolia rezervácia sú vzdialené 10 km. V arboréte Budafai (24 km) si potom môžete prezrieť poklady miestnej flóry.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortne zariadenej dvojlôžkovej izbe a rozlohe 28 m². Všetky izby disponujú klimatizáciou, televíziou, rádiom, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Gastronomická ponuka hotelovej reštaurácie L16 spája modernú medzinárodnú kuchyňu s tradičnými receptami. Dôraz je kladený na čerstvosť surovín a ich šetrné spracovanie. Podávajú sa tu raňajky a večere vo forme bohatého bufetu. Cez deň je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Nápojové menu obsahuje okrem iného široký výber vynikajúcich miestnych vín. Za priaznivého počasia je v prevádzke aj príjemná terasa. Osviežujúci drink, výberovú kávu alebo domáce zákusky vám radi naservírujú v lobby bare. Ak dostanete hlad či chuť na niečo dobré počas pobytu v kúpeľoch, bude vám k dispozícii reštaurácia Fregatt.

Termálne kúpele Lenti Tip na výlet

V termálnych kúpeľoch Lenti v juhozápadnom Maďarsku na vás čaká nielen 5 krytých a 5 vonkajších bazénov s mnohými šmykľavkami, toboganmi a inými atrakciami pre celú rodinu, ale aj liečivá voda s obsahom hydrogénuhličitanu sodíka. Tá je vhodná pre liečbu ochorení pohybového aparátu, chrbtice a kĺbových ťažkostí. Najväčší bazén s rozlohou 1 329 m² je ozajstným zážitkom, nájdete tu divokú rieku (zrýchľovací kanál), masážne trysky šije, masážne lavice a obrovský tobogan s dĺžkou 75 m.

Bazény v termálnych kúpeľoch Lenti:

 • Zážitkový bazén so 75-metrovým toboganom 3 m dlhou rodinnú šmýkačkou
 • Detský bazénik
 • Zážitkový bazén pre dospelých s masážnymi delami a tryskami
 • Vírivka
 • Krytý plavecký bazén
 • Krytý výukový bazén
 • Krytý liečebný bazén
 • Otvorený hydromasážny bazén
 • Otvorený výukový bazén
 • Otvorený plavecký bazén
 • Otvorený detský bazén
 • Otvorený liečebný bazén
 • Otvorený zážitkový bazén

Ďalším lákadlom a exkluzivitou miestnych termálnych kúpeľov je Park energie Svätého Juraja (Park Szent György). Tento park sa nachádza v styčnom bode energetických línií, a teda sa verí, že hostia tu môžu spoločným vplyvom liečivej vody a osobitného energetického miesta lepšie odpočívať, nabíjať sa a zotavovať.

Využívanie blahodárnych účinkov liečivých vôd sa môže kombinovať s rôznymi liečebnými procedúrami. Pre poskytovanie procedúr je nutná lekárska prehliadka, konzultácia.

Vonkajšie bazény sú v prevádzke od mája do septembra, krytá časť a saunový svet (s dvoma fínskymi saunami, jednou aromatickou a jednou fyziotermnou) potom celoročne. Základné vstupné do kúpeľov je 2 790 HUF (cca 8 €), za saunový svet sa pripláca osobitne.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Priamo z hotela je možné vykurovanou chodbou dôjsť do obľúbených termálnych kúpeľov Lenti a Parku energie sv. Juraja. Dokonalý odpočinok si ale môžete užiť aj priamo v hotelovom wellness, kde na vás čaká zážitkový bazén a saunový svet (fínska, infra, parná a aroma sauna). Súčasťou je tiež slnečná terasa s krásnym výhľadom. Vyberte si niektorú z masáží či kozmetických procedúr. Milovníci športu zaiste ocenia fitness centrum.

Cestujete s deťmi?

Hrací kútik je k dispozícii po celý deň, rovnako ako vonkajšie ihrisko s lokomotívou Tomášom. Na kúpalisku na deti čaká žabka, šmykľavka a detský bazén so šmykľavkou. V hoteli vám radi poskytnú vybavenie pre deti ako postieľky, prístelky, detské sedadlo na toaletu alebo detskú vaničku. Na zapožičanie sú spoločenské hry, kartové hry i X-Box.

Thermal Hotel Balance **** Lenti

Táncsics u. 8 , Lenti
Maďarsko

+36 92 630 590

reservation@balancehotel.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
0,4 km

Tipy na výlet