Kúpele Bük si vychutnajte v Hoteli Piroska ****, ktorý sa môže pochváliť wellness s niekoľkými bazénmi a tiež saunovým svetom s 3 druhmi sáun, tureckým parným kúpeľom aj tepidáriom s farebnou terapiou. V cene máte tiež vstup do kúpeľov Bük. A ako sa tam dostanete? S tým si nemusíte lámať hlavu. Odvoz do kúpeľov aj späť budete mať zaistený. V hoteli si tiež vychutnáte polpenziu.

O ubytovaní

Hotel Piroska **** sa nachádza v samotnom srdci mesta Bük medzi podhorím Álp a Malou uhorskou nížinou. Za jedinečnými zážitkami sa vydajte do zábavného parku Napsugár (2 km) či do lezeckého areálu Krištáľová veža (1 km). Iba 2 km od hotela ležia druhé najväčšie maďarské kúpele Bükfürdő a tiež vyhľadávané golfové ihrisko. V oblasti je bohato rozvinutá sieť cyklistických chodníkov. Kopce okolo Köszegu (20 km) ponúkajú ojedinelú príležitosť na zaujímavé výlety.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe. Všetky izby sú vybavené televíziou, WiFi pripojením, chladničkou, telefónom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Mandola sa pripravujú špeciality maďarskej i medzinárodnej kuchyne v zdravom poňatí. Dôraz je kladený na sezónnosť a lokálny pôvod surovín. Radi vám pripravia aj jedlá s ohľadom na potravinové intolerancie. Tešiť sa môžete na bohaté raňajky a večere vo forme bufetu. V letnom období je v prevádzke terasa, na ktorej sa organizujú večery so živou hudbou. Osviežujúce nápoje a ľahké občerstvenie si môžete dopriať v lobby bare a wellness baru.

Kúpele Bükfürdo Tip na výlet

Maďarské kúpele Bükfürdo sa nachádzajú v blízkosti mesta Bük pri hraniciach s Rakúskom a patria k celosvetovo známym kúpeľom. Hoci sú to jedny z najmladších maďarských kúpeľov, sú zároveň aj druhé najväčšie v Maďarsku. Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 hektároch a rozloha bazénov presahuje 5 200 m². V bazénoch vás bude liečiť termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov, nechýba ani saunový svet či priestory pre relaxáciu. Celodenné vstupné pre dospelého začína na 5 000 HUF, ale rozhodne túzo investíciu do vlastného zdravia a obnovy síl nebudete ľutovať.

Čo všetko môžete využiť v kúpeľoch Bükfürdo?

  • Bazénový kúpeľný komplex s viac ako 32 bazénmi s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúdom, tobogánom, detským bazénom s bazénom a atrakciami.
  • Saunový svet s tepidáriom, parnými kúpeľmi, infra a fínskou, aromatickou i vonkajšou saunou s ochladzovacím bazénikom, s vírivkou, s Kneippovou kúpeľom a ďalšími špeciálnymi saunami. Personál navyše pripravuje aj jedinečné saunové seansy
  • Medical wellness so špeciálnymi kúpeľmi, relaxačnými masážami, teplými zábalmi a ošetreniami tela regenerujúcimi pokožku
  • BISTRO 1, vlastnú kúpeľnú reštauráciu s denne aktualizovanými ponukami, sezónne sa meniacou ponukou a la carte a ponukou denných zákuskov
  • Ubytovanie v blízkych hoteloch

V týchto kúpeľoch vám tunajšie pramene pomôžu najmä pri liečbe chorôb tráviaceho traktu (žalúdok, pečeň), gynekologických či metabolických ochorení (cukrovka, dna, obezita), porúch pohybového ústrojenstva (kĺby, chrbtica ), močového ústrojenstva a ďalších.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness si oddýchnete vo vnútornom aj vonkajšom bazéne s toboganom, kde vám pobyt spríjemnia trysky, turbogejzír aj perlivý kúpeľ. V saunovom svete sa zohrejete vo fínskej, bio, infra aj parnej saune. K dispozícii je tiež tepidárium. Dopriať si môžete niektorú z masáží či kozmetických procedúr.

Cestujete s deťmi?

V hoteli radi uvítajú aj najmenších hostí. Na želanie je k dispozícii vybavenie pre deti ako postieľka, prebaľovacia podložka, detská vanička, ohrievač fľaše, ohrievač vody a rôzne hračky. Vo wellness časti hotela sa okrem detského bazéna nachádza aj rodinný relaxačný priestor s hračkami, chodítkom a prebaľovacou miestnosťou. Ďalej je pre malých klientov pripravený aj detský kútik. Samozrejmosťou sú detské jedlá podávané v reštaurácii.

Hotel Piroska ****

Kossuth L. u. 60. , Bük
Maďarsko

(00 36) 94/558-200

sales@hotelpiroska.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,2 km
Zástavka
0,4 km