Užite si relaxačný pobyt v Apartman Hoteli Sárvár ***. V cene sú raňajky či polpenzia. Pre najmenších je pripravený detský kútik, v ktorom môžu neobmedzene šantiť. Zvoľte si napríklad variant s celodenným vstupom do kúpeľov, dôjdete tam za 15 minút.

Ubytovanie v kúpeľnom mestečku Sárvár

Apartman Hotel Sárvár *** nájdete v centre mesta, len pätnásť minút chôdze od kúpeľov. Miestna reštaurácia ponúka ako typické maďarské špeciality, tak aj pokrmy stredomorskej kuchyne.

Tu si môžete pochutnať na raňajkách, reštaurácia je otvorená každý deň od 7:00 do 22:00 hodín. Raňajky sa podávajú od 8:00 do 10:00 hodín.

Ubytovaní budete v izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV a minibarom. V hoteli je tiež možnosť pripojenia na WiFi. Dokúpiť si môžete ubytovanie v apartmáne pre 2 - 5 osôb vybavenom kúpeľňou, kuchyňou a obývacou izbou.


Zákazníci Travelkingu si nevedia vynachváliť predovšetkým milý a ústretový personál, kvalitné služby a pokojnú lokalitu, v ktorej sa hotel nachádza.

Dodatočné info

 • Kupón je pre jednu osobu. Uvedené ceny sú platné iba pri obsadení izby dvomi dospelými osobami.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Deti do 2,9 rokov zdarma vrátane stravy.

 • Deti do 11,9 rokov 18 €/noc vrátane raňajok, 26 €/noc vrátane polpenzie.

 • Deti od 12 rokov alebo ďalšia dospelá osoba 26 €/noc vrátane raňajok, 34 €/noc vrátane polpenzie.

 • Detská postieľka 5 €/noc.

 • V izbe je možná len jedna prístelka. Rodiny s dvomi deťmi: jedno dieťa na posteli s rodičmi, jedno na prístelke. V prípade starších detí nutné dokúpiť apartmán.

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Príplatok za štátny sviatok (17.4. - 24.4., 1.5. - 5.5., 7.6. - 11.6., 13.9. - 16.9., 18.10. - 3.11., 15.11. - 17.11., 20.12.2019 - 2.1.2020) 10 €/osoba/noc, 5 €/dieťa od 3 do 11,9 rokov/noc.

 • Sezónny príplatok (15.6. - 1.9.) 10 €/osoba/noc, 5 €/dieťa od 3 do 11,9 rokov/noc.

 • Príplatok za apartmán (kapacita 2 dospelé osoby + 3 deti) 20 €/izba/noc.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na info@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jarmila P.)

Hotel bol dobrý, zodpovedal popisu a zabezpečoval všetko, čo bolo na kupóne uvedené. Poskytnuté služby boli na veľmi dobrej úrovni, strava bola výborná. Personál hotela bol veľmi milý a ochotný. Odporúčam navštíviť arborétum a obhliadku mesta turistickým vláčikom a samozrejme návštevu kúpaliska.

Skvelé (Věra ?.)

Ubytování bylo v naprostém pořádku, personál příjemný a ochotný. Akorát večeře byla slabší, ale jinak jsme byli spokojeni. Lázně jsme si užili.

Vynikajúce (Jana S.)

Bydleli jsme v apartmánu, protože pokoje v tomto termínu nebyly volné. Doplatili jsme za každou noc 10 eur. Apartmán byl krásný, pohodlný, strava - snídaně dobrá. Termály jako vždy výborné. Personál hotelu ochotný.

Tipy na výlet

Kúpele Sárvár

Kúpele Sárvár

Detský bazén s umelými vlnami, veľa šmýkačiek, vyhrievané bazény s vodou z liečebných prameňov s teplotou okolo 35 °C a masážnymi tryskami zaistí, že si výlet užijú všetky vekové kategórie. Navyše hneď vedľa detského bazéna je veľká vírivka, kde môžete pohodlne relaxovať a zároveň odtiaľto po očku sledovať vaše ratolesti.

Zájsť si môžete aj do saunového sveta, kde na vás čaká fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie zaisťujúce oddychový zážitok.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologických ťažkostí a ku kúpeľom na uvoľnenie svalstva.

Celodenná vstupenka do kúpeľov vás vyjde na 11,4 €. Vstup do saunového sveta stojí 5,5 €. Otváracia doba kúpeľov je každý deň 8:00 - 22:00 hodín.

Sárvár

Sárvár

V Maďarsku nájdete veľa kúpeľných miest a každé má svoje osobité čaro. V Sárvári okrem známych termálov najviac zaujme Nádasdyho hrad s múzeom či miestne rozsiahle arborétum. Hoci mestečko nie je veľké, nudiť sa tam určite nebudete. Môžete napríklad zájsť do jednej z miestnych reštaurácií a okúsiť tradičnú maďarskú kuchyňu.

Arboretum Sárvár

Arboretum Sárvár

Sárvárské záhrady boli známe už v dobe renesancie, v dnešnom veľkom arboréte nájdete vyše 300 druhov stromov a kríkov. Zariadenie spríjemňuje návštevu centra kúpeľného mesta. Ak chcete vidieť 400 rokov staré duby či vzácne magnólie, je celoročne prístupné arborétum tým pravým miestom, kde stráviť popoludňajšiu vychádzku.