Obľúbený hotel neďaleko termálneho jazera

Hotel Aquamarin *** sa nachádza v pokojnom prostredí parku, zároveň sa odtiaľto dostanete za pár minút do centra mesta a za štvrťhodinku chôdze k termálnemu jazeru.

Hotelová budova má dve krídla, ktoré dohromady ponúkajú ubytovanie až pre 186 hostí. Vy sa môžete tešiť na kompletne zrenovované deluxe izby krídla B, ktoré zodpovedajú štandardom 3*. Sú vybavené TV, telefónom, fénom a vlastným sociálnym zariadením. Nájdete tu tiež uteráky. Všetky dvojlôžkové izby majú balkón, z ktorého si môžete užiť výhľad na Hévíz.

Tradičná maďarská kuchyňa aj drink na bare

V reštaurácii si pochutnáte na tradičných maďarských špecialitách, tešiť sa môžete na rôzne druhy polievok, regionálne špeciality, ryby aj vegetariánske jedlá a čerstvé šaláty. Súčasťou hotela je aj bar s terasou, na ktorej je pre vás pripravený minigolf. Osviežiť sa tiež môžete na bare pri bazéne.


Kvalitná kuchyňa patrí medzi najväčšie prednosti Hotela Aquamarin ***.


Wellness s vlastnou termálnou vodou

Výhodou hotela je aj vlastný vrt vody s teplotou 41 - 42 °C. V miestnych bazénoch sa tak môžete tešiť na vlastnú termálnu vodu . K dispozícii je pre vás vonkajší plavecký bazén s masážnymi tryskami, fínska sauna, 2 vnútorné kúpeľné bazény a vonkajšia ECO sauna.

Vonkajší bazén je doplnený strieškou, čo umožňuje kúpanie aj za nepriaznivého počasia.

Dodatočné info

 • Obed je možný od 12:00 do 14:00 hodín.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

 • Deti do 2,9 rokov zdarma vrátane lôžka a stravy.

 • Deti do 17,9 rokov 40 €/noc vrátane lôžka, stravy a wellness.

 • Ku každému kupónu je možné so sebou vziať maximálne jedno dieťa staršie ako 3 roky z dôvodu obmedzenej kapacity prísteliek.

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba/noc.

 • Príplatok za štátny sviatok (15. - 17.3., 19. - 22.4., 8. - 10.6., 17. - 20.8., 24.12.2019 - 1.1.2020) 30 €/kupón.

 • Sezónny príplatok (1.6. - 20.9.2019) 25 €/kupón.

 • Sezónny príplatok (1.3. - 30.5.2019 a 21.9. - 1.11.2019) 15 €/kupón.

 • V prípade objednania 3 päťnásťminútových masáží je cena za jednu 8 € (namiesto 10 €) - platí od 1.5.2018.

 • Fito Sauna: 6 €/1 seansa, 15 €/3 seansy.

 • Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na info@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 7 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Antonín T.)

3 hvězdičky odpovídaly odpovídaly kvalitě a službám. Co jsme všichni postrádali, byl bar u bazénu a zákaz donosu z baru u recepce, který byl v jiném poschodí a vzdálen od bazénu cca 100 metrů a možnost jakéhokoliv posezení po 20 hodině. Jediné posezení bylo ve velkém atriu cca 200 mě s 10 křesílky.

Skvelé (Marta ?.)

Prostredie, výborná strava, personál aj služby boli v poriadku. Všetko sme dostali ako bolo slúbené, bazény v hoteli aj sauna je výborná. Jazero je unikát to treba zažiť. Boli sme spokojní.

Vynikajúce (Viktor R.)

S pobytem jsme byli celkem spokojeni, až na kuchyni. Jídlo výborné, ale pokud jsme přišli cca hodinu před koncem podávání ať snídaní nebo večeří, dojídaly se v podstatě zbytky po předchozích. Většina jídla se totiž nedoplňovala. Ráno bylo čerstvé pečivo pro pár lidí, pro zbytek okoralý chléb. To samé večer. Zákusky, ovoce také pro ty první. Jinak v hotelu jsme byli začátkem srpna, v podstatě v největším parnu a v pohodě. Hotel je bez klimatizace, ale okna pokoje směřovala do zahrady, mezi stromy. Byl krásný chládek. Takže až na kuchyň spokojenost. Bazény, služby, ok.

Tipy na výlet

Termálne jazero Hévíz

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).

Balaton

Balaton

"Maďarské more" je právom jednou z najlákavejších dovolenkových lokalít v Európe. Príjemne teplá voda, dlhé pláže, veľa prístavných a kúpeľných mestečiek po celom pobreží. Keď si k tomuto všetkému pripočítate ešte krásnu prírodu, pohodlné hotely, zaujímavé pamiatky a rôzne kultúrne podujatia po celý rok, o skvelý pobyt je postarané.

Kopcovité okolie je ideálne na výlety a cykloturistiku. Vrcholky vám poskytnú úžasný výhľad na celú oblasť.

Na severnej strane Balatonu sa ďalej rozkladá známa vinárska oblasť Badacsony s presláveným vínom.

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy sú stále obľúbenejšie všade na svete, vždy ide o príležitosť ochutnať skutočné miestne potraviny, u ktorých si kvalitou a čerstvosťou môžete byť úplne istí. Navštívte tradičný maďarský trh v Hévíze (každý utorok dopoludnia, štvrtok popoludní a sobotu dopoludnia) a vychutnajte si okrem dobrého jedla aj jeho skvelú atmosféru.