Hotel Fortuna *** v obľúbenej lokalite Miskolc Tapolca stojí len 400 metrov od štýlových jaskynných kúpeľov, do ktorých máte v balíčku vstup zdarma. Neobmedzene môžete využívať aj hotelové wellness s vírivkou a saunami.

Exkluzívne jaskynné kúpele s liečivou vodou

Iba 400 m od ubytovania nájdete liečivé pramene a jazero ukryté v jaskyni. Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne a len vo vnútorných priestoroch sa nachádza hneď niekoľko bazénov: 2 termálne s teplotou vody 33 - 35 °C, rímsky, bazén v jaskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hviezdnou oblohou (32 °C) a detský. Nechýba ani saunový svet, kúpeľné a wellness služby.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Darina H.)

Veľmi príjemný pobyt, všetko sme dostali, čo bolo v popise kupónu. Strava vynikajúca, personál ochotný. Plánujeme sa vrátiť v lete, aby sme pobehali aj širšie okolie, keďže je tam veľa zaujímavého, či už pre deti, alebo dospelých.

Vynikajúce (Sláva T.)

Prostredie aj hotel presne zodpovedali popisu. Hotel bol menší, rodinnejší s príjemným personálom. Strava trošku slabšia, ale predsa bol to malý hotel a naň bola strava akurát.

Vynikajúce (Roman N.)

Dobrý den, byli jsme v hotelu Fortuna v Miskolci Tapolca již podruhé a oba pobyty byly úplně bez chyby, vše bylo perfektní: ubytování, strava, personál, termální lázně, prostě byli jsme spokojeni se vším - vynikající.

Skvelé (Pavol T.)

S pobytom sme boli spokojní, hotel je z tých "skromnejších" čo sa týka stravy. Večere boli podávané formou hotových jedál, uvítali by sme viac zeleninového šalátu, ale hlavné jedlo bolo chutné a porcie veľké. Raňajky boli formou bufetu na úrovni 3 * hotela. V nedeľu nebolo žiadne sladké pečivo, ale pre priemerne náročných sa dalo.

Vynikajúce (Viola S.)

Hotel bol pekny, blizko kupelov. Mali sme polpenziu ranajky svedske stoly vecere menu. Strava bola fantasticka porcie velke,personal velmi ochotni. Cele mozem len chvalit.

Skvelé (Tatiana P.)

Prostredie hotela bolo pekné, personál ochotný, služby boli v súlade s ponukou, strava vynikajúca. Tipy na výlet - hrad v Diosgyori var a Lilafured hotel v krasnych bukových lesoch s úzkokoľajnou železnicou a pekným jazerom. No a určite jaskynné kupele v časti Miskolctapolca. Sú úžasne a cenovo prístupné.

Vynikajúce (Dana Rojková R.)

Pekný hotel, príjemné prostredie, milý a ochotný personál, vynikajúca chutná strava, veľké porcie. Wellness sme nestihli využiť, navštívili sme hrad Diósgyőr a čarovný Lillafüred aj s návštevou jednej jaskyne. A samozrejme, jeden deň sme strávili v úžasných jaskynných kúpeľoch.

Vynikajúce (Vladimira K.)

Velmi pekne prostredie, neskutočne chutné kuchyňa a obrovské porcie jedla. Blizko kúpeľov, rozne atrakcie pre deti.

Skvelé (andrea O.)

Prostredie hotela bolo pekné, tiché, širšie uzavrete ako je spomenuté v ponuke, takže perfektné a bezpečné na prechádzky. Hotel bol asi službami a personalom ten najlepší kde sme zatial boli. Komunikácia prebrala v nemeckom a anglickom jazyku, boli vždy usmiaty a príjemní. Strava vo forme švédskych stolov a bufetu, kde ste mali na vyber strasne veľa chutnych vecí a na večeru stále plus polievka dezert - zákusky, puding a ovocie, ovocné misy.

Skvelé (Marcela S.)

Hotel Fortuna zodpovedal svojej kategorii, strava dobrá a pestrá, personal ústretový. Výlety na HRAD DIÓSGYŐR: síce zrekonštruovaný novodobými materiálom ale celkove prevedenie pôsobí ako v dobe svojej najväčšej slávy. Oceňujeme dobové oblečenie sprievodkýň, a taktiež expozícia remesiel bola veľmi pekne spracovaná. Jaskyňa s termálnou vodou v Miskolctapolca nás sklamala nakoľko voda bola pomerne špinavá a studená, /ak je to termál/ nie je vytvorený dostatočný priestor na relax. HUNGUEST HOTEL PALOTA, LILLAFÜRED veľmi pekný hotel v peknom prostredí na vyvýšenine a pod hotelom terasy a vodopády veľmi pekne prevedenie avšak tento hotel bol iná kategoria ako hotel Fortuna v Miskolctapolce.