
Hľadáte letnú dovolenku za skvelú cenu? Pozrite si našu ponuku pobytov v Chorvátsku, Poľsku, Slovinsku či v Taliansku a naplánujte si relax pri mori už teraz!
Doprajte si dostatok oddychu a vydajte sa do Hévízu - obľúbenej maďarskej lokality do nádherného hotela Hunguest Helia*** Superior, ktorý sa skladá z časti Benjamin a Anna. Hotel sa nachádza v nádhernom prostredí hotelového parku s rozlohou 45 000 m² a má aj vlastný termálny prameň.
Hostia budú ubytovaní v izbách Benjamin, ktoré sú komfortne zariadené - TV/SAT, minibar, telefón s priamou voľbou, župan a vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha). Za príplatok je možné ubytovanie v časti Anna s klimatizáciou a balkónom.
V hotelovej reštaurácii sa potom môžete tešiť na maďarské a medzinárodné špeciality. Na vyžiadanie potom možno pripraviť aj pokrmy pre hostí s alergiou, alebo citlivosťou na rôzne druhy potravín - bezlpekové, bezlaktózové, sójové, bez cukru a pokrmy s nízkym obsahom tuku.
V rámci pobytu potom môžete využiť aj neobmedzený vstup do hotelového bazéna a wellness. Zájsť si môžete aj na špeciálnu procedúru, ktorú v maďarských hoteloch len tak nenájdete - rybiu terapiu, ktorá je v Maďarsku úplnou raritou. Táto procedúra je veľmi účinná pri liečbe kožných ochorení, ako je napríklad lupienka, akné a ekzémy.
Kúsok od hotela sa nachádza (cca 5 minút) najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz s rozlohou 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.
Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda vyviera z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.
Tip na výlet:
Neďaleko nájdete mestečko Tapolca (35 km), ktoré rozhodne odporúčame navštíviť. Nájdete tu podzemnú jaskyňu, v ktorej sa môžete plaviť na loďkách a celé mestečko vás oslní skvelou atmosférou.
Kúsok od hotela sa nachádza aj Balaton. Kúpanie v Balatone je vhodné už od mája, ale v prípade nepriaznivého počasia sa sem môžete vydať aspoň na prechádzku.
Vörösmarty Mihály utca 91.
, Hévíz
Maďarsko
+421 233 006 990