Vychutnajte si unikátny pobyt v kúpeľom Miškovci neďaleko hraníc. Ubytovanie pre dvoch v luxusnom hoteli Öreg Miskolcz****, polpenzia, neobmedzený vstup do wellness a vstup do jedinečných jaskynných kúpeľov. Platnosť novo do 31.3.2015.

Štýlové luxusné ubytovanie v historickom Miškovci**
**

Hotel Öreg Miskolcz**** leží v centre mesta, avšak v tichšej historickej uličke. Hotel je zariadený v štýle art deco, v izbách nechýba ani klimatizácia. Vo wellness zóne môžete neobmedzene relaxovať v infra, parnej a fínskej saune, ochladzovacom bazéne či v hydromasážnej spche. 

Exkluzívne jaskynné kúpele s liečivou vodou


Ako jediné mesta na svete Vám práve Miškovec môže ponúknuť unikátne termálne kúpele, kde na jednom mieste nájdete liečivé pramene a jazero ukryté v jaskyni. Areál kúpeľov nájdete asi 6 km za mestom a je otvorený celoročne. Liečivý vplyv prameňov jazera Várhegy  pôsobí hlavne na dýchacie problémy a bolesti kĺbov. 

Na výlet do nádhernej oblasti Lillafüred 


Nielen jaskynné kúpele robia túto lokalitu jedinečnú - je to tiež oblasť Lillafüred asi 12 km za Miskolca. Ide o nádherné prostredie s jazerami, vodopádmi, jaskyne, skrátka čistou prírodou, ktorá je vyhľadávaných cieľom turistov.

V blízkom okolí nechýba ani ZOO, hrad Diósgyör či rekreačná oblasť pri jazere Harmoni s historickými domami. O zážitky nebudete ochudobnení ani pre prechádzke historickým centrom mesta.

Hotel Öreg ****

Horváth Lajos u. 11., Miskolc
Maďarsko

+(36) 46 550 550

hotel@oregmiskolcz.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
65 km
Zastávka
0,1 km