Vychutnajte si unikátny pobyt v kúpeľom Miškovci neďaleko hraníc. Ubytovanie pre dvoch v luxusnom hoteli Öreg Miskolcz****, polpenzia, neobmedzený vstup do wellness a vstup do jedinečných jaskynných kúpeľov. Platnosť novo do 31.3.2015.

Štýlové luxusné ubytovanie v historickom Miškovci**
**

Hotel Öreg Miskolcz**** leží v centre mesta, avšak v tichšej historickej uličke. Hotel je zariadený v štýle art deco, v izbách nechýba ani klimatizácia. Vo wellness zóne môžete neobmedzene relaxovať v infra, parnej a fínskej saune, ochladzovacom bazéne či v hydromasážnej spche. 

Exkluzívne jaskynné kúpele s liečivou vodou


Ako jediné mesta na svete Vám práve Miškovec môže ponúknuť unikátne termálne kúpele, kde na jednom mieste nájdete liečivé pramene a jazero ukryté v jaskyni. Areál kúpeľov nájdete asi 6 km za mestom a je otvorený celoročne. Liečivý vplyv prameňov jazera Várhegy  pôsobí hlavne na dýchacie problémy a bolesti kĺbov. 

Na výlet do nádhernej oblasti Lillafüred 


Nielen jaskynné kúpele robia túto lokalitu jedinečnú - je to tiež oblasť Lillafüred asi 12 km za Miskolca. Ide o nádherné prostredie s jazerami, vodopádmi, jaskyne, skrátka čistou prírodou, ktorá je vyhľadávaných cieľom turistov.

V blízkom okolí nechýba ani ZOO, hrad Diósgyör či rekreačná oblasť pri jazere Harmoni s historickými domami. O zážitky nebudete ochudobnení ani pre prechádzke historickým centrom mesta.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ružena H.)

Áno, hotel je v centre mesta čo zodpovedalo popisu. Služby hotela boli výborné a čo môžem naozaj vysoko ohodnotiť bol prístup čašníka v hotelovej reštaurácií ako aj služby na recepcii. To bolo naozaj k nezaplateniu. Navštívili sme všetky ponúknuté okolité tipy na výlety, kúpanie v jaskyni, hrad, zoo, vodopády ako aj prechádzky starým mestom. Naozaj krása. U nás maximálna spokojnosť :-) Ďakujeme.

Vynikajúce (Erika K.)

Boli sme veľmi spokojný. Recepční boli veľmi ochotn,í čokoľvek sme sa pýtali odpovedali. Ubytovanie ako aj strava bola super. čašník obsluhoval s úsmevom. Takže nadmieru sme boli spokojný so všetkým.

Skvelé (Olga G.)

* Ubytovanie: bolo výborné, izba veľmi pekná a veľká, personál milý a ochotný. * Trošku zamrzel wellness - z pôvodného saunového sveta nakoniec šlo len o fínsku saunu, jedna bola pokazená, a jedna vypnutá. * Strava - raňajky priemerné (poháre sa prideľovali, takže nebolo možné si dať aj kávu aj čaj, niektoré veci nedokladali, neprišli sa nás opýtať na teplé jedlo..), večere dobré - veľmi fajn možnosť z troch chodov si vyberať 2 - buď polievka a druhé jedlo, alebo druhé jedlo a dezert :)

Vynikajúce (Lída J.)

Byli jsme velice spokojeni. Recepční hotelu byli velmi milí a ochotní,informace k pobytu měli pro nás připraveny v češtině i ve slovenštině i jídelní lístek byl připraven ve slovenštině - bylo to velmi milé. Hotel hezky zařízen. Služby úklidu pokojů též velmi dobré. Termální lázně byly též velmi pěkné a zajímavé. Celkově hodnotím pobyt a služby na 1*.

Vynikajúce (Eva ?.)

ano byli jsme spokojeni moc a moc děkujem řehořová !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vynikajúce (Ivana ?.)

S pobytem jsme byli spokojeni na 100 %, žádný problém za pobyt nenastal, vše probíhalo naprosto přesně, jak bylo uvedeno na travelkingu.

Vynikajúce (Petr H.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, personál příjemný, ochotný, služby v pořádku. I když nejsme jazykově dobře vybaveni, personál se snažil se s námi domluvit všemi možnými prostředky.

Skvelé (Roman ?.)

Milý a vstřícný personál. Ubytování pěkné, čisté a příjemné. V centru města. Menší problémy s parkováním u hotelu, nedostatečná kapacita.

Skvelé (magdalena P.)

Hotel čistý,personál milý,strava jednoduchá,ale výborná!škoda,že nemajú vo wellnese aj bazénik na plávanie,nakoľko ochladzujuci bazén pre toľko ľudí by mal mať cirkulaciu s filtraciou.Obsluha,ochota personálu na jednicku!

Skvelé (Hana N.)

S pobytem v Miskolci jsme byli spokojeni, hotel Oreg je ve středu města, strava výborná, personál ochotný, wellness nazvaný saunový svět jsou pouze 2 sauny, ale stačily. Doporučujeme výlet do blízké oblasti Lyllafured-pěkná procházka v přírodním parku s jeskyněmi, jezírky a vodopády.