Villa Lotus Panzió Zalakaros ***

Villa Lotus Panzió Zalakaros ***

Gesztenye utca 17., Zalakaros
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zastávka
1 km
Aquapark
0,4 km

O ubytovaní

Villa Lotus Panzió Zalakaros *** sa nachádza v kúpeľnom meste Zalakaros na západe Maďarska. Malebná kopcovitá krajina porastená vínnou révou, vychýrené termálne kúpele a blízkosť jazera Balaton sú pádnymi dôvodmi, prečo ide o turistov veľmi vyhľadávanú oblasť.

Dominantou mesta sú termálne kúpele Gránit (600 m), ktoré patria k najkrajším kúpeľným areálom v Maďarsku. Za nádhernými výhľadmi na mestečko a jeho okolie sa vydajte na neďalekú rozhľadňu Kilátó (2 km). Za krásami prírody vyrazte do úžiny v Nagybakonaku (10 km), kde je možné vidieť zaujímavé skalné útvary, rokliny a údolia so studničkami. Nevšedným zážitkom je návšteva byvolej rezervácie v Kápolnapuszte (12 km). V blízkom Zalavári (16 km) môžete obdivovať zrúcaniny staroslovanského hradiska. Okrem slávneho jazera Balaton, ktorého brehy sú vzdialené zhruba 35 km, odporúčame navštíviť aj prírodnú rezerváciu okolo jazera Malý Balaton (15 km), kam si môžete urobiť výlet na bicykli.

Z miest sú obľúbenými výletnými cieľmi kúpele Hévíz (33 km) s najväčším biotermálnym jazerom na svete a Keszthely (35 km) so zámkom Helikon a niekoľkými zaujímavými múzeami.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, televízia, WiFi pripojenie a posedenie.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky sú základ dňa, a tak sa každé ráno posilníte raňajkami vo forme bufetu. Tešiť sa však môžete aj na večer, kedy sa podávajú lahodné trojchodové večere.