Hotel Villa Huber ***

Hotel Villa Huber ***

Millstätter Straße 101, Afritz am See
Rakúsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Po dohode s recepciou
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,7 km
Zastávka
100 m
Zjazdovka
6,8 km

O ubytovaní

Hotel Villa Huber *** sa nachádza v historickej budove z roku 1830, vďaka tomu si tu užijete naozaj úchvatnú atmosféru. Leží v mestečku Afritz, ktoré je známe predovšetkým svojím jazerom Afritzer See (700 m), len o niečo ďalej leží tiež Feld See a Brenn See (4,5 km). Ak prejdete ďalších 15 km, dostanete sa k obrovskému a krásnemu jazeru Ossiacher See. Okrem jazier je v okolí aj množstvo ďalších zaujímavostí - pevnosť Landskron (13 km), termálne kúpele Römerbad (14 km) či KärntenTherme (21 km). V zime si tu užijete parádne lyžovanie v kvalitných ski areáloch. Tým najbližším je Gerlitzen Ski Area (8 km), v dojazdovej vzdialenosti potom Kaiserburg a Strohsack (14 km), ski resort Falkert (25 km), Turracher Höhe (30 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe, ktorá je vybavená elegantným historickým nábytkom. Nechýba tu satelitná televízia, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Za príplatok si môžete vybrať tiež priestrannejšiu trojlôžkovú či rodinnú izbu.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli si pochutnáte na kvalitných korutanských pokrmoch. Každé ráno vás čakajú raňajky formou bufetu, kde si vyberiete z mliečnych produktov, čerstvej zeleniny, salám, syrov a pečiva. Popoludní sa tešte na večeru s tromi chodmi s predjedlom a šalátovým barom. Kedykoľvek počas dňa si môžete v hotelovej reštaurácii dopriať kávu s dezertom či malú desiatu.

Kde budete relaxovať?

Za relaxáciou sa vydajte do menšieho útulného wellness centra priamo v hoteli. Nájdete tu fínsku saunu a relaxačné lehátka. Za príplatok si môžete dopriať tiež masáž.

Cestujete s deťmi?

Deťom sa bude v hoteli určite páčiť. Zapožičať si môžu omaľovánky a detské knihy (v zime). Vonku je potom detské ihrisko s hojdačkou.

Niečo naviac

Nudiť sa nebudú ani dospelí. Pre tých je tu herňa s biliardom, futbalom a stolným tenisom.