Spa Hotel Purkyně ***

Spa Hotel Purkyně ***

Tržiště 3/26, Karlovy Vary
Česká republika

353222672

info@spapurkyne.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 120 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Hotel nedisponuje parkoviskom, odporúčame parkovanie v okolí.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Zastávka
0,4 km

O ubytovaní

Spa Hotel Purkyne *** sa nachádza v samom srdci Karlových Varov. Kúpeľnú zónu budete mať na dosah ruky, z hotela je to totiž iba pár krokov k Vřídelnej alebo Zámockej kolonáde. Vďaka skvelej polohe ubytovania sa môžete kedykoľvek vydať na prechádzku do centra mesta a objavovať najznámejšie klenoty Karlových Varov, ako je Mlýnská kolonáda (210 m) alebo Vřídlo (350 m). Vyrazte tiež na Zámecký vrch (350 m), do Múzea Becherovky (1,6 km) alebo na vyhliadku Jelení skok (300 m). Za plávaní a odpočinkom vyrazte do Alžbětiných lázní (1,2 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 25 izieb s príjemnou domácou atmosférou a krásnym výhľadom na Zámeckú vežu alebo barokový kostol Márie Magdalény. Užijete si komfort v plne vybavenej izbe s chladničkou, satelitnou televíziou, telefónom, bezplatným WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom či vaňou.

Na čom si pochutnáte?

Tešiť sa môžete na reštauráciu situovanú na štvrtom poschodí kúpeľného domu, ktorá popri vynikajúcich diétnych pokrmoch ponúka tiež jedinečný výhľad na mesto.

Stravovanie je ponúkané formou polpenzie alebo plnej penzie. Každé ráno na vás budú v reštaurácii čakať bohaté kontinentálne raňajky formou bufetu. Servírujú sa aj obedy a večere, pri ktorých si môžete z menu vybrať čokoľvek, na čo máte chuť.

Kde budete relaxovať?

Priamo v kúpeľnej časti hotela sa môžete nechať rozmaznávať najrôznejšími zdravotnými a relaxačnými procedúrami. V ponuke nájdete napríklad unikátne liečebné kúpele v minerálnej vode z najväčšieho karlovarského prameňa Vřídlo. Nechýbajú ani masáže, oxygenoterapia, termoterapia a množstvo ďalších procedúr s množstvom ozdravných benefitov. V hoteli sa špecializujú predovšetkým na ochorenia pohybového aparátu a poruchy tráviaceho traktu.