Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna ****

Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna ****

Moravská 2A, Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 169 500

reception@hotel-kgm.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Požičovňa bicyklov
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
0,5 km

O ubytovaní

V samom srdci historickej a kúpeľnej zóny Karlových Varov, len 100 m od najznámejšieho prameňa Vřídlo, nájdete luxusný štvorhviezdičkový Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna. Sám o sebe je skvelým, pokojným ubytovaním, kde vás budú rozmaznávať od prvej minúty príchodu, ale jeho poloha v bezprostrednej blízkosti liečebných prameňov, veľkolepých kolonád a barokového kostola sv. Márie Magdalény mu dodáva na exkluzivite. Ide tak o ideálne miesto pre revitalizujúce kúpeľné procedúry, a zároveň je to perfektný východiskový bod na poznávanie všetkých krás Karlových Varov.

Kde budete spať?

Ubytovanie v Spa & Wellness Hoteli Karlsbad Grande Madonna **** je skvelým zážitkom, či už spíte v ktorejkoľvek izbe. Vo všetkých nájdete moderné vybavenie, ktoré je navyše do detailov zladené pre váš skvelý pocit. LED TV, WiFi pripojenie, telefón, minibar, trezor, dáždnik, kúpeľňa s vaňou, WC, bidetom, fénom, toaletnými a kozmetickými prípravkami, uteráky, župany a papuče nechýbajú v žiadnej z izieb. Vždy máte navyše možnosť prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou kúpeľného pobytu musí byť jednoznačne aj adekvátna, zdravá strava. A hotelová dvojposchodová Grande Restaurant sa vám o ňu rozhodne postará. Raňajky sa podávajú formou bufetu, prípadné ďalšie jedlá potom výberom z menu.

Súčasťou hotelového komplexu je aj prvotriedna, miestnymi obyvateľmi obľúbená reštaurácia U Křížovníků v podobe stredovekej krčmy Řádu Křižovníků. Pre príjemné posedenie nad kávou či čajom je potom hosťom k dispozícii hotelový lobby bar.

Kde budete relaxovať?

V Spa & Wellness si môžete užiť komplexné karlovarské kúpeľné liečenie pod lekárskym dohľadom vrátane mnohých ďalších liečebných, regeneračných, relaxačných a wellness procedúr. Úplným unikátom je fakt, že sa pre tieto procedúry využíva liečivá termálna voda priamo z neďalekého Vřídla (72 °C).