Lázeňský dům Bezruč ***

Lázeňský dům Bezruč ***

Priessnitzova 299/12, Jeseník
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Platené parkovanie - viac informácií o cene v sekcii Príplatky.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
70 m
Zjazdovka
7,7 km
Bežkovanie
1,4 km

O ubytovaní

Kúpeľný dom Bezruč *** nájdete v mestečku Jeseník asi 350 m od hlavnej budovy Priessnitzových liečebných kúpeľov, ktorou je Hotel Priessnitz ****. Kúpeľný dom sa nachádza v pokojnej časti mesta v obklopení vrcholov Hrubého Jeseníka a Rychlebských hôr. Okolie ponúka množstvo možností voľnočasových aktivít. Iba za pár minút chôdze nájdete minigolf (550 m), balneopark (800 m) alebo Múzeum V. Priessnitza (140 m). V zime môžete otestovať aj neďaleké ski areály a jeden malý svah nájdete priamo pri kúpeľoch (170 m).

Ochudobnení nezostanete ani o množstvo zaujímavých výletných cieľov. Zdolať môžete napríklad protiľahlý Studničný vrch (3,4 km), na ktorého svahoch sa nachádza 80 kúpeľných prameňov. Vystúpte na rozhľadňu Zlatý Chlum (6,5 km) a užite si výhľad na okolie, prejdite si náučný chodník Rejvíz (10,6 km) k rašelinisku Veľké machové jazierko alebo sa vydajte do Jaskyni Na Pomezí (4,3 km), najväčšieho jaskynného systému vzniknutého rozpustením mramoru v ČR.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortných jedno či dvojposteľových izbách Standard. Vybavené sú pohodlným lôžkom, satelitnou televíziou, telefónom, chladničkou, posedením a vlastnou kúpeľňou. Väčšina izieb má aj balkón.

Na čom si pochutnáte?

V Jedáleni Bezruč sa tešte na pestrú a zdravú kuchyňu s bohatým výberom pokrmov.

Kde budete relaxovať?

Priamo v Kúpeľnom dome Bezruč *** môžete využiť ordináciu lekára a inhaláciu. Ďalšie wellness a liečebné služby sú k dispozícii v Hoteli Priessnitz ****. Jeho súčasťou je zázemie pre procedúry a wellness s vírivkou, bazénom a saunovým svetom. Dopriať si môžete mnoho druhov masáží a liečebných či kozmetických procedúr, ako sú kúpele, zábaly, vodoliečba a ďalšie. V areáli kúpeľov nájdete aj akupunktúru, špeciálne indonézske masáže alebo soľnú jaskyňu.

Vo voľnom čase si prejdite aj lesopark s krásnym balneoparkom, v ktorom sú prírodné kúpele horných a dolných končatín, kúpeľ nôh s akupresúrou, Priessnitzova lavička s ochladzovacím bazénom a Priessnitzove streky a Slnečné kúpele.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravené vonkajšie detské ihrisko, kde sa môžu do sýtosti vyblázniť.

Niečo naviac

O zábavu počas pobytu bude postarané aj pre dospelých. Môžete si tu zahrať tenis, biliard, minigolf či discgolf.

Tipy na výlet

Priessnitzove kúpele Jeseník
Priessnitzove kúpele Jeseník
Priessnitzova hrobka
Priessnitzova hrobka
Jeseníky
Jeseníky