ul. Kościuszki 180, Kudowa-Zdrój
Poľsko

+48 74 866 7100

kudowa@st-george.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00

Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 25 zł/deň
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 15 zł/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3,6 km
Zástavka
4,8 km
Aquapark
5,8 km

O ubytovaní

V Hoteli St. George Family & Senior Spa Kudowa-Zdrój *** si budete užívať nádherného prírodné i kúpeľné prostredie a relaxovať v hotelových wellness zariadeniach. Kudowa-Zdrój je poľské kúpeľné mesto vzdialené iba 2 km od hraníc s Českom. Vydajte sa na výlet do Aquparku (5 km) či do Múzea ľudovej kultúry Sudet. Milovníci prírody by určite mali navštíviť Národný park Stolových hôr, Bludné skaly (10 km) či Veľkú Hejšovinu (12 km), kde sa natáčal film Narnia: Princ Kaspian. Veľmi obľúbeným turistickým cieľom je tiež Kaplnka lebiek (4 km), v ktorej sú lebky 3 tisícov ľudí, obetí vojen a epidémií z 18. storočia. Zimné vyžitie ponúka neďaleká zjazdovka s vlekom či lyžiarsky areál Zieleniec (25 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej televízorom s plochou obrazovkou, WiFi pripojením, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na výborných pokrmoch poľskej i medzinárodnej kuchyne. Ráno načerpáte energiu na bohatých bufetových raňajkách. Večer sa podávajú servírované trojchodové večere.

Kde budete relaxovať?

Veľa nových síl načerpáte v hotelovom wellness centre s vnútorným bazénom, vírivkou, saunou a oddychovou zónou. Ak preferujete aktívnu dovolenku, určite oceníte fitness centrum.

Cestujete s deťmi?

Pre deti sú v sezónne k službám animátori, ktorí ich zaručene zabavia. Pre rodinnú zábavu si na recepcii môžete zapožičať niekoľko hier.

Niečo naviac

O zábavu počas pobytu rozhodne núdza nebude. Na výlety po nádhernej okolitej prírode si môžete zapožičať palice na nordic walking. A večer si zahrajte biliard.