Hotel Golden Golem ***

Hotel Golden Golem ***

Na Hlavní 21/71, Praha-Březiněves
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
50 m
Aquapark
28 km

O ubytovaní

Hotel Golden Golem *** sa nachádza v Prahe 8 na pozemku bývalej poľnohospodárskej usadlosti, čo mu dodáva jedinečnú a pokojnú atmosféru. Cesta k pamiatkam českej stovežatej metropoly v centre vám z okrajovej časti Prahy zaberie cca 20 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 12 klimatizovaných izieb v historickom štýle. Poriadne sa na objavovanie Prahy vyspíte vďaka posteliam s nadýchanými perinami z husacieho peria a z okien izby budete mať výhľad na sviežu zeleň a časť Prahy.

Dvojlôžková izba Twin je vybavená dvomi oddelenými jednolôžkami, televíziou, pracovným stolom a trezorom. Súčasťou izby je nová kúpeľňa s fénom a nechýba WiFi pripojenie.

Dvojlôžková izba Double je oproti variantu Twin trochu väčšia a nájdete v nej komfortnú manželskú posteľ. Zvyšok vybavenia je rovnaký, nechýba ani nová kúpeľňa, WiFi pripojenie či televíziu.

Trojlôžková izbanovú kúpeľňu s fénom a k jeho vybaveniu patrí manželská posteľ a samostatné jednolôžko, TV, pracovný stôl, trezor a WiFi pripojenie.

Štvorlôžková izba je ideálnym variantom pre rodiny alebo skupiny priateľov. K dispozícii budete mať manželské lôžko a dve oddelené postele, televíziu, pracovný stôl, WiFi pripojenie, trezor a novú kúpeľňu s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Golemův restaurant oceníte okrem milej obsluhy a vynikajúcich bufetových raňajok tiež jedinečnú ručne maľovanú výzdobu z rudolfínského obdobia.

Cestujete s deťmi?

V hoteli je k dispozícii detský kútik aj ihrisko.

Tipy na výlet