Hotel Golden Golem ***

Hotel Golden Golem ***

Na Hlavní 21/71, Praha-Březiněves
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
ANAGOLD s.r.o. IČ: 09249397


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
50 m
Aquapark
28 km

O ubytovaní

Hotel Golden Golem *** sa nachádza vo veľmi pokojnej mestskej časti Praha 8-Březineves. Nájdete ho na pozemku bývalej poľnohospodárskej usadlosti, čo mu dodáva jedinečnú komornú atmosféru. Cesta k pamiatkam v centre našej stovežatej metropoly vám z tejto okrajovej časti Prahy zaberie cca 20 minút.

Pri návšteve centra si nesmiete nechať ujsť najvýznamnejšie historické pamiatky - Karlov most (13 km), Staromestské námestie s orlojom (13,1 km), Pražský hrad (14,6 km) či Národné divadlo (13,7 km). Z novších dominánt mesta stojí za návštevu okrem iného Tancujúci dom (19,9 km) a Petřínska rozhľadňa (16,1 km), ku ktorej sa môžete pohodlne vyviezť lanovkou. V meste nájdete aj zaujímavé ukážky moderného umenia - Sochu Franza Kafky (14,3 km), Lennonov múr (14,2 km) alebo Kone (14 km) v pasáži Lucerna.

Praha ponúka množstvo atrakcií aj pre tých, ktorí si na pamiatky príliš nepotrpia. Máte radi zvieratá? Vyrazte do pražskej zoo (11,2 km), Sveta medúz (16,4 km) alebo Morského sveta (10,9 km). Zvedavcov určite zláka Planetárium Praha (10,9 km), Múzeum komunizmu (12,3 km), či Národné technické múzeum (4,6 km). Za zábavou a relaxom sa vydajte do najväčšieho vodného sveta v strednej Európe - Aquapalace Praha (35,9 km), nutnú dávku adrenalínu zase si užijete vo veternom tuneli Hurricane Factory (5,7 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 12 klimatizovaných izieb v historickom štýle. Poriadne sa na objavovanie Prahy vyspíte vďaka pohodlným posteliam s nadýchanými perinami z husacieho peria a z okien izby budete mať výhľad na sviežu zeleň a časť Prahy.

  • Dvojlôžková izba je vybavená manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými jednolôžkami, televíziou, pracovným stolom a trezorom. Súčasťou izby je nová kúpeľňa s fénom a nechýba WiFi pripojenie.

  • Trojlôžková izbanovú kúpeľňu s fénom ak jeho vybaveniu patrí manželská posteľ a samostatné jednolôžko, TV, pracovný stôl, trezor a WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Golemův restaurant oceníte okrem milej obsluhy a vynikajúcich bufetových raňajok tiež jedinečnú ručne maľovanú výzdobu z rudolfínského obdobia.

Kde budete relaxovať?

Oddýchnete si v horúcej fínskej saune. Súčasťou wellness je aj ochladzovací bazénik, kde sa môžete po dôkladnom vypotení schladiť.

Cestujete s deťmi?

V hoteli je k dispozícii detský kútik i ihrisko so šmykľavkou a hojdačkou, o zábavu vašich ratolestí tak bude postarané bez ohľadu na počasie.

Tipy na výlet

Praha
Praha
Karlov most a Pražský hrad
Karlov most a Pražský hrad
Staromestské námestie a orloj
Staromestské námestie a orloj