Skutočne luxusný pobyt v Chorvátsku zažijete len na jedinom mieste. V Hoteli Pinija **** sa môžete tešiť nielen na moderné izby a skvelú polpenziu, ale tiež na kúpanie sa v dvoch bazénoch, parádne wellness a animačný program. Na pláž to budete mať z hotela sotva pár metrov.

Overené Travelkingom

“Hotel Pinija nás ohromil a svoje 4* si úplne zaslúži. Nedávno prešiel rekonštrukciou, takže izba aj kúpeľňa boli nové a pekne zariadené. Každý si tu nájde to svoje (minigolf, tenis, bary, reštaurácie, tanečné večery, programy pre deti, bazény, wellness...). Hotel má ideálnu polohu, leží na polostrovčeku a je obklopený plážami a morom. V rámci polpenzie sme zažili skutočnú hostinu. Na raňajky aj večeru bolo na výber naozaj všetko, na čo si len človek spomenie. Nechýbali dezerty, ktoré boli dokonalou bodkou za každým dňom.” Prečítajte si celú recenziu

Nikola Průdková - Finančný tím
Osobne overené: Máj 2022

O ubytovaní

Hotel Pinija **** sa nachádza v letovisku Petrčane na malebnom prírodnom polostrove. Krištáľovo čisté more, príjemný tieň borovíc a mnoho kaviarní a reštaurácií vytvára dokonalú stredomorskú atmosféru. Neďaleké historické mestá Zadar (12 km) a Nin (10 km) ponúkajú mnoho historických pamiatok, zábavy i kultúrneho vyžitia. V Zadare je veľký prístav, odkiaľ vyplávajú výletné lode, ktoré vás zavezú napríklad na obľúbené polostrovy Pag a Vir. Krásu chorvátskej prírody môžete obdivovať v prírodných parkoch Telašćica (30 km) a Vranské jazero (50 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, WiFi pripojením, satelitnou TV, telefónom, trezorom a minibarom. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Mediteran sa podávajú špeciality stredomorskej i medzinárodnej kuchyne. Veľký dôraz je kladený na kvalitu a lokálny pôvod surovín. Raňajky i večere majú formu bohatého bufetu. Cez deň je možné objednávať si jedlá z jedálneho lístka reštaurácie Kantuni, ktorá sa nachádza na terase v obklopení zelene. Chuť na šálku vynikajúcej kávy, obľúbený kokteil, domáci zákusok či zmrzlinu môžete uspokojiť v 4 hotelových baroch.

Kde budete relaxovať?

V príjemnej atmosfére hotelového Wellness & Spa Centra Marea zabudnete na všetky starosti. Nájdete tu vnútorný i vonkajší bazén, saunu, parný kúpeľ, soľnú jaskyňu a relaxačnú zónu s výhľadom na more. Dopriať si tu môžete aj masáže a ďalšie procedúry. Súčasťou hotela je aj fitness centrum.

Niečo naviac

V areáli hotela nájdete požičovňu bicyklov, tri tenisové kurty a ihrisko na volejbal. Zahrať si môžete tiež minigolf. Personál vám ochotne pomôže naplánovať poldenné či celodenné výlety.

Hotel Pinija ****

Hotel Pinija ****

Ulica V 1a , Petrčane
Chorvátsko

+385 23 202 500

reservations@hotel-pinija.hr

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9 km
Vzdialenosť od mora
100 m
Zástavka
1,2 km