V Karlových Varoch zažijete nezabudnuteľnú dovolenku. Luxusný Hotel Star **** ponúka komfortné izby, chutné raňajky formou bufetu, ale aj vstup do wellness a saunového sveta Thermal. Hotel navyše stojí len pár krokov od všetkých najznámejších kolonád, budete tak mať ideálnu príležitosť na ochutnávku slávnych karlovarských minerálnych prameňov.

O ubytovaní

Romantický Hotel Star **** sa nachádza v Karlových Varoch, obklopený krásnymi kolonádami. Za 10 minút chôdze sa dostanete k Mlýnskej (450 m), Sadovej (250 m), Tržnej (700 m), Vřídelní (850 m) aj Zámeckej kolonáde (700 m).

Chcete si vychutnať pokoj prírody? Hneď vedľa hotela máte k dispozícii malebné Dvořákove sady (150 m). Alebo sa prejdite lesoparkom k Bráne sv. Linharta (2,6 km) a pozrite si mesto z rozhľadne Diana (2,1 km), vyhliadky Tři Kříže (1,4 km), Jelení skok (700 m) a Camera obscura (1,4 km) alebo z Goetheho rozhľadne (2,8 km). Túžite po poznaní a zaujímavostiach? Navštívte Múzeum Jana Bechera (1,1 km), Múzeum vosku (650 m), Múzeum Karlovarského kraja (1,1 km) a miestnu Galériu umenia (1,9 km).

Ak vám bude priať počasie, vyberte sa na výlet na hrad Loket (12,4 km) z 13. storočia a k Svatošským skalám (8,9 km). Tu sa môžete prejsť po náučnom chodníku s 12 informačnými panelmi venovanými archeológii, baníctvu, geológii a ekológii. Okrem toho sa neďaleko nachádza Areál Svatošky - dětský ráj (9,2 km) s minizoo, trampolínou, preliezačkami a ďalšími atrakciami. Určite sa zastavte v Prírodnom lanovom centre Svatý Linhart (3,8 km), miestny chodník korunami stromov určite poteší deti aj dospelých.

Ak sa do najkrajších českých kúpeľov chystáte v zime, môžete si odpočinok spestriť zimnými športmi v lyžiarskych strediskách Boží Dar (28 km), Klínovec (30 km) alebo Jáchymov (20 km). Ubytovanie ale zvoľte vo Varoch, ktoré vás očaria svojimi krásnymi Vianočnými trhmi. Nachádza sa tu aj jedinečný Vianočný dom (4,8 km) s Vianočným múzeom, Múzeom medvedíkov a celoročnými výstavami.

Kde budete spať?

Izby v hoteli Star **** sú naozaj štýlové, môžete sa tešiť na interiér s historickým nádychom, kvalitný drevený nábytok, luxusnú atmosféru a krásny výhľad na mesto.

V dvojlôžkovej izbe (16 m²) s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou sa môžu ubytovať 2 osoby. Je vybavená pohodlnými posteľami, ktoré sa dajú oddeliť alebo spojiť do manželskej postele. K dispozícii budete mať aj WiFi pripojenie, mini chladničku alebo TV.

Rodinná izba (20 m²) pozostáva z 2 izieb, v každej z nich sa môžu ubytovať 2 osoby na manželskej posteli alebo dvoch samostatných lôžkach. V kúpeľni je okrem sprchy alebo vane aj bidet a k dispozícii je WiFi pripojenie, TV, malá chladnička a klimatizácia.

Na čom si pochutnáte?

Na prízemí sa nachádza útulná reštaurácia, v ktorej sa podávajú jedlá európskej a ruskej kuchyne. Každé ráno si môžete vychutnať aj raňajky formou bufetu s pestrým výberom teplých a studených jedál, zeleniny, ovocia, džúsov a aromatickej kávy. Radi si počas dňa vychutnáte šálku kávy, pohár vína alebo dezert? Navštívte lobby bar, ktorý sa nachádza len kúsok od recepcie.

Kde budete relaxovať?

Za relaxom sa vyberte do neďalekého hotela Thermal *** (700 m), kde si môžete oddýchnuť v Saunovom svete a termálnom bazéne. Saunový svet zahŕňa 8 sáun (fínska, bylinková, parná, parná dopadová, soľná, tropická a metličková), ochladzovací bazén, ochladzovacie vedro, sprchy a ľadovú studňu. Bazénový svet ponúka termálny bazén s minerálnou vodou s teplotou 38 °C, relaxačný bazén (32 °C) so 4 plaveckými dráhami a vodnými atrakciami pre celú rodinu a detský bazénik.

Star Hotel ****

Star Hotel ****

I. P. Pavlova 846/28 , Karlovy Vary
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,1 km
Zastávka
0,7 km

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove VaryTip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržná kolonáda
  • Mlynská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelná kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vianočný dom
Vianočný dom
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid