Star Hotel ****

Star Hotel ****

I. P. Pavlova 846/28, Karlovy Vary
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
SPA Management s.r.o. IČ: 02798191


+420 351 184 000

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,1 km
Zastávka
0,7 km

O ubytovaní

Romantický Hotel Star **** sa nachádza v Karlových Varoch, obklopený krásnymi kolonádami. Za 10 minút chôdze sa dostanete k Mlýnskej (450 m), Sadovej (250 m), Tržnej (700 m), Vřídelní (850 m) aj Zámeckej kolonáde (700 m).

Chcete si vychutnať pokoj prírody? Hneď vedľa hotela máte k dispozícii malebné Dvořákove sady (150 m). Alebo sa prejdite lesoparkom k Bráne sv. Linharta (2,6 km) a pozrite si mesto z rozhľadne Diana (2,1 km), vyhliadky Tři Kříže (1,4 km), Jelení skok (700 m) a Camera obscura (1,4 km) alebo z Goetheho rozhľadne (2,8 km). Túžite po poznaní a zaujímavostiach? Navštívte Múzeum Jana Bechera (1,1 km), Múzeum vosku (650 m), Múzeum Karlovarského kraja (1,1 km) a miestnu Galériu umenia (1,9 km).

Ak vám bude priať počasie, vyberte sa na výlet na hrad Loket (12,4 km) z 13. storočia a k Svatošským skalám (8,9 km). Tu sa môžete prejsť po náučnom chodníku s 12 informačnými panelmi venovanými archeológii, baníctvu, geológii a ekológii. Okrem toho sa neďaleko nachádza Areál Svatošky - dětský ráj (9,2 km) s minizoo, trampolínou, preliezačkami a ďalšími atrakciami. Určite sa zastavte v Prírodnom lanovom centre Svatý Linhart (3,8 km), miestny chodník korunami stromov určite poteší deti aj dospelých.

Ak sa do najkrajších českých kúpeľov chystáte v zime, môžete si odpočinok spestriť zimnými športmi v lyžiarskych strediskách Boží Dar (28 km), Klínovec (30 km) alebo Jáchymov (20 km). Ubytovanie ale zvoľte vo Varoch, ktoré vás očaria svojimi krásnymi Vianočnými trhmi. Nachádza sa tu aj jedinečný Vianočný dom (4,8 km) s Vianočným múzeom, Múzeom medvedíkov a celoročnými výstavami.

Kde budete spať?

Izby v hoteli Star **** sú naozaj štýlové, môžete sa tešiť na interiér s historickým nádychom, kvalitný drevený nábytok, luxusnú atmosféru a krásny výhľad na mesto.

V dvojlôžkovej izbe (16 m²) s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou sa môžu ubytovať 2 osoby. Je vybavená pohodlnými posteľami, ktoré sa dajú oddeliť alebo spojiť do manželskej postele. K dispozícii budete mať aj WiFi pripojenie, mini chladničku alebo TV.

Rodinná izba (20 m²) pozostáva z 2 izieb, v každej z nich sa môžu ubytovať 2 osoby na manželskej posteli alebo dvoch samostatných lôžkach. V kúpeľni je okrem sprchy alebo vane aj bidet a k dispozícii je WiFi pripojenie, TV, malá chladnička a klimatizácia.

Na čom si pochutnáte?

Na prízemí sa nachádza útulná reštaurácia, v ktorej sa podávajú jedlá európskej a ruskej kuchyne. Každé ráno si môžete vychutnať aj raňajky formou bufetu s pestrým výberom teplých a studených jedál, zeleniny, ovocia, džúsov a aromatickej kávy. Radi si počas dňa vychutnáte šálku kávy, pohár vína alebo dezert? Navštívte lobby bar, ktorý sa nachádza len kúsok od recepcie.

Kde budete relaxovať?

Za relaxom sa vyberte do neďalekého hotela Thermal *** (700 m), kde si môžete oddýchnuť v Saunovom svete a termálnom bazéne. Saunový svet zahŕňa 8 sáun (fínska, bylinková, parná, parná dopadová, soľná, tropická a metličková), ochladzovací bazén, ochladzovacie vedro, sprchy a ľadovú studňu. Bazénový svet ponúka termálny bazén s minerálnou vodou s teplotou 38 °C, relaxačný bazén (32 °C) so 4 plaveckými dráhami a vodnými atrakciami pre celú rodinu a detský bazénik.

Tipy na výlet

Karlove Vary
Karlove Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch