Dovolenka v Hoteli Sázavský ostrov *** hneď pri rieke Sázave je šitá priamo na mieru milovníkom odpočinku a prírody. Čaká na vás ubytovanie v komfortnej izbe, polpenzia zložená z raňajok formou bufetu a večerí s dvoma chodmi, nádherné prostredie a množstvo zábavy. Môžete si napríklad zapožičať kolobežky či pramicu, deti zase budú nadšené z parádneho detského ihriska a minizoo so zvieratkami.

O ubytovaní

Hotel Sázavský ostrov *** je súčasťou rovnomenného rekreačného komplexu, ktorý sa nachádza v krásnej prírode stredného Posázavia v meste Sázava, len 45 km od Prahy. Vedľa hotela sa nachádza aj kemp s pestrými športovými a relaxačnými aktivitami pre všetky vekové kategórie. Hneď vedľa rezortu tečie rieka Sázava, ktorá ešte viac umocňuje malebnosť okolia.

Asi nikoho neprekvapí, že Posázavie je naozaj bohaté na rôzne výletné ciele. Navštívte napríklad Múzeum sklárskeho umenia (400 m) či Sázavský kláštor (1,2 km) alebo sa prejdite k hradiskom Černé Budy na Krkavčích skalách (1,2 km). Zdatnejší turisti sa môžu vydať na hrad Český Šternberk (12,3 km), jeden z najzachovalejších gotických hradov v Českej republike, na Ondřejovskú hvezdáreň (13 km) alebo na vyhliadku Špulka (15 km), odkiaľ je vidieť aj vrchol Sněžky. Ak sa chcete dozvedieť viac o miestnej histórii, faune a flóre, vyberte sa na 6,5 km dlhý Náučný chodník rytiera Kryštofa Jana Šica.

V lete sa môžete ísť okúpať do Jevanského rybníka (18,5 km) alebo na kúpalisko Bioska v Benešove pri Prahe (22,8 km). V chladnejších mesiacoch sa môžete ukryť v aquaparku Aquapalace Praha (34,3 km) s najväčším vodným svetom v strednej Európe a rozsiahlou saunovou zónou. Návštevu aquaparku môžete spojiť napríklad s prechádzkou po krásnom Pruhonickom parku (35 km), ktorý je spolu s miestnym zámkom zapísaný na zozname svetového dedičstva UNESCO. S deťmi sa vyberte do Zábavného parku Žirafa (33,4 km), ktorý je s rozlohou 8 000 m² a viac ako 90 atrakciami jedným z najväčších zábavných parkov v Českej republike.

Kde budete spať?

V hoteli na vás čaká pohodlná dvojlôžková izba s prístelkou. Izba je vybavená manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami a má súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Každá izba má tiež LCD TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

Vychutnajte si bohaté bufetové raňajky a dvojchodovú večeru priamo v hoteli. Ani na obed či večerný drink nebudete musieť chodiť ďaleko, v areáli hotela sa nachádza štýlová reštaurácia Sázavská krčma, kde si môžete posedieť pri otvorenom ohni. Druhá hotelová reštaurácia, Vagon, ponúka posedenie na strešnej terase.

Kde budete relaxovať?

K relaxácii poslúži infra sauna a ak sa chcete natiahnuť, zavítajte do posilňovne.

Cestujete s deťmi?

Deti si zamilujú vonkajšie ihrisko s preliezačkami, hojdačkami a pirátskou loďou, ako aj zvieratká (mačky a kozy), s ktorými sa môžu pomaznať.

Niečo naviac

Nemusíte sa obávať nedostatku aktivít, v hoteli vám radi požičajú skútre alebo trajekt a k dispozícii je aj úschovňa bicyklov.

Hotel Sázavský ostrov ***

Hotel Sázavský ostrov ***

Poznaňská 297 , Sázava
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Kemp Sázava s.r.o. IČ: 05924413


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Zastávka
0,4 km