Relaxácia vo wellness, výlety po pamiatkach i prechádzky prírodou, čo viac si na dovolenke priať? Vyrazte do penziónu Solid Spa **** neďaleko Mladej Boleslavi, kde si oddýchnete v bazéne či v saune, posilníte s raňajkami vo forme bufetu a plní energie sa vydáte objavovať múzeá a historické miesta v Mladej Boleslavi alebo načerpať energiu do neďalekej CHKO Český raj.

Overené Travelkingom

“Pobyt v Penzióne Solid Spa Superior **** sme si naozaj užili. Romantická výzdoba izby a pozornosť vo forme ovocia a čokolády nás potešila hneď pri príchode. Izba bola útulne a moderne zariadená. Pri raňajkách sme ocenili príjemné posedenie v pokojnej záhrade s výhľadom do prírody. Penzión má výbornú polohu pre podnikanie výletov do okolia a po návrate si môžete pekne oddýchnuť v saune. Z výletov odporúčam navštíviť hrad Kost, Mníchove Hradiště a krásou okolitú prírodu. My sme zvolili Příhrazské skaly, ktoré nie sú tak známe ako tie Prachovské, vďaka tomu nie sú preľudnené a výhľady sú tu rovnako očarujúce.”

Zuzana Andělová - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Auguste 2023

O ubytovaní

Penzion Solid Spa **** sa nachádza v pokojnej stredočeskej obci Řepov neďaleko Mladej Boleslavi. Zabudnite na starosti každodenného života a užite si výlety do prírody a za pamiatkami.

V centre Mladej Boleslavi (5 km) môžete navštíviť Mladoboleslavský hrad stojaci na ostrohu nad sútokom riek Klenice a Jizera, Múzeum Škoda Auto (4,8 km) a Múzeum Metoděja Vlacha (6 km). Po turistických alebo cyklistických trasách sa ľahko dostanete k zaujímavým výletným cieľom, ako je zámok Nový Valdštejn (6,3 km), zrúcanina Michalovického hradu (6,9 km) alebo zrúcanina Zvířetického hradu (11 km) s rozhľadňou. Peknými výletnými cieľmi sú aj Hrad Bezděz (26 km), zámok Bělá pod Bezdězem (18 km) a zámok Mníchovo Hradiště (18 km).

V neďalekom Českom raji môžete navštíviť zrúcaninu hradu Trosky (33 km), hrad Kost (19 km), zrúcaninu skalného hradu Valečov (18 km) alebo zrúcaninu hradu Hynšta (26 km). Za letným osviežením a zábavou sa vyberte k obľúbenému Máchovmu jazeru (33 km).

Kde budete spať?

Standardná dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou je vybavená klimatizáciou, LCD TV, Wi-Fi pripojením a telefónom. Niektoré izby majú vlastný kuchynský kút. Do niektorých izieb je možné na požiadanie umiestniť prístelku.

Dvojlôžková izba Deluxe s vlastnou kúpeľňou ponúka ubytovanie vo vysokom komforte s vlastnou vírivkou a infračervenou saunou. V izbe je tiež LCD TV, Wi-Fi pripojenie, chladnička a pracovný stôl.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno vás čakajú bohaté bufetové raňajky. Za pekného počasia si môžete vychutnať príjemný začiatok dňa na terase.

Kde budete relaxovať?

Hostia môžu relaxovať v saune a krytom bazéne. Pre aktívnych hostí je k dispozícii fitness centrum.

Penzion Solid Spa Superior ****

Penzion Solid Spa Superior ****

Řepov 198, 29301 Řepov , Řepov
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,3 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Skiareál Struhy pri Turnove

Skiareál Struhy pri TurnoveTip na výlet

Zjazdovka neďaleko Turnova pri Českom raji je dlhá 300 m a jej prevýšenie je 50 m, patrí teda do obtiažnosti modrých zjazdových tratí. Zalyžovať si na nej môžete aj večer, a to až do 21 hodín. Prevádzkovateľom celého areálu je Klub lyžiarov Turnov, ktorý ale okrem zasnežovania, rolbovania a ďalších úprav zjazdovky pre lyžiarov myslí aj na bežkárov. V okolí zjazdovky sú v prípade priaznivých snehových podmienok upravované bežecké stopy. Areál je ideálny aj pre rodinné lyžovanie.

Viac informácií
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Český raj
Český raj
Lázně Bělohrad
Lázně Bělohrad