Penzion Solid Spa Superior ****

Penzion Solid Spa Superior ****

Řepov 198, 29301 Řepov, Řepov
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
SOLID LINE, spol. s r.o. IČ: 42715725


+420 606 224 901

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Fitness
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,3 km
Zastávka
0,4 km

O ubytovaní

Penzion Solid Spa **** sa nachádza v pokojnej stredočeskej obci Řepov neďaleko Mladej Boleslavi. Zabudnite na starosti každodenného života a užite si výlety do prírody a za pamiatkami.

V centre Mladej Boleslavi (5 km) môžete navštíviť Mladoboleslavský hrad stojaci na ostrohu nad sútokom riek Klenice a Jizera, Múzeum Škoda Auto (4,8 km) a Múzeum Metoděja Vlacha (6 km). Po turistických alebo cyklistických trasách sa ľahko dostanete k zaujímavým výletným cieľom, ako je zámok Nový Valdštejn (6,3 km), zrúcanina Michalovického hradu (6,9 km) alebo zrúcanina Zvířetického hradu (11 km) s rozhľadňou. Peknými výletnými cieľmi sú aj Hrad Bezděz (26 km), zámok Bělá pod Bezdězem (18 km) a zámok Mníchovo Hradiště (18 km).

V neďalekom Českom raji môžete navštíviť zrúcaninu hradu Trosky (33 km), hrad Kost (19 km), zrúcaninu skalného hradu Valečov (18 km) alebo zrúcaninu hradu Hynšta (26 km). Za letným osviežením a zábavou sa vyberte k obľúbenému Máchovmu jazeru (33 km).

Kde budete spať?

Standardná dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou je vybavená klimatizáciou, LCD TV, Wi-Fi pripojením a telefónom. Niektoré izby majú vlastný kuchynský kút. Do niektorých izieb je možné na požiadanie umiestniť prístelku.

Dvojlôžková izba Deluxe s vlastnou kúpeľňou ponúka ubytovanie vo vysokom komforte s vlastnou vírivkou a infračervenou saunou. V izbe je tiež LCD TV, Wi-Fi pripojenie, chladnička a pracovný stôl.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno vás čakajú bohaté bufetové raňajky. Za pekného počasia si môžete vychutnať príjemný začiatok dňa na terase.

Kde budete relaxovať?

Hostia môžu relaxovať v saune a krytom bazéne. Pre aktívnych hostí je k dispozícii fitness centrum.

Overené Travelkingom

“Pobyt v Penzióne Solid Spa Superior **** sme si naozaj užili. Romantická výzdoba izby a pozornosť vo forme ovocia a čokolády nás potešila hneď pri príchode. Izba bola útulne a moderne zariadená. Pri raňajkách sme ocenili príjemné posedenie v pokojnej záhrade s výhľadom do prírody. Penzión má výbornú polohu pre podnikanie výletov do okolia a po návrate si môžete pekne oddýchnuť v saune. Z výletov odporúčam navštíviť hrad Kost, Mníchove Hradiště a krásou okolitú prírodu. My sme zvolili Příhrazské skaly, ktoré nie sú tak známe ako tie Prachovské, vďaka tomu nie sú preľudnené a výhľady sú tu rovnako očarujúce.” Prečítajte si celú recenziu

Zuzana Andělová - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Auguste 2023