Chcete si užiť juhomoravské víno a zároveň by ste uvítali aj wellness alebo masáž? Vo Wellness Hoteli U Langrů v Dolných Věstoniciach nájdete vkusné rodinné ubytovanie s výbornou polpenziou. Čaká vás tu vstup do wellness s vírivým sudom a saunou, ale aj masáž chrbta lávovým kameňmi.

O ubytovaní

Nedávno zrekonštruovaný Wellness hotel U Langrů sa nachádza v Dolných Věstoniciach, v juhomoravskej vinárskej obci preslávenej nálezom Věstonickej Venuše. Zároveň oceníte jeho polohu priamo na brehu vodnej nádrže Nové Mlýny, k Věstonickej Venuši to budete mať od hotela len 180 metrov a ku zrúcanine hradu Děvičky zase krásnou prechádzkou za každého počasia 3,6 km.

Kde budete spať?

V izbách nájdete televíziu, chladničku, WiFi pripojenie a svetlé, decentné a vkusné kusy nábytku a doplnkov. Nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchou a WC.

Na čom si pochutnáte?

Pod Pálavskými vrchy sa tiež dobre najete. Na polpenziu sa tešte do Langerovej reštaurácie a zároveň vinárne priamo v hoteli. Na jednu z večerí vám pripravia svoju špecialitu - pečené rebrá s domácim chlebom. Kuchár ale varí aj skvelé bezlepkové a vegetariánske jedlá. Ku všetkým pokrmom sa samozrejme dokonale hodí miestne víno.

Kde budete relaxovať?

Vo Wellness hoteli U Langrů sa môžete sa tešiť na priestrannú fínsku saunu, ale aj na vírivú vaňu vybudovanú z originálneho dreveného suda. Radosť vám urobí aj skúsený masér.

Niečo naviac

A dlho budete spomínať aj na stretnutie s vínami dolnověstonického Patriota Ladislava Langra, ktorý sa vinárstvom zaoberá po celý svoj život. Prvé víno vyrobil už vo svojich pätnástich rokoch. Pri degustácii sa o histórii rodinného vinárstva určite dozviete viac.

Wellness Hotel U Langrů

Wellness Hotel U Langrů

Dolní Věstonice 123 , Dolní Věstonice
Česká republika

+ 420 519 517 619,

rezervace@ulangru.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od jazera
50 m
Zastávka
0,8 km
Aquapark
11,1 km

Tipy na výlet

Južná Morava

Južná MoravaTip na výlet

Južná Morava je regiónom mnohých podôb. Jej metropolou je Brno, ale nájdete tu tiež malé moravské Toskánsko, tajomnú krasovú oblasť, svetovo najrozsiahlejšie parky Lednicko-valtického areálu, vinársku Pálavu či folklórne Slovácko - a to ešte ani nie je všetko.

Čo ľudia na južnej Morave navštevujú najčastejšie:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Čo by vám ale rozhodne tiež nemalo ujsť:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámok Slavkov pri Brne a Mohyla míru
  • Westernové mestečko Boskovice
  • Zámok Mikulov

A mnoho a mnoho ďalšieho. S deťmi môžete napríklad vyraziť do rozprávkového podzemia v Znojme či DinoParku vo Vyškove. Ak si ale idete na južnú Moravu trochu odpočinúť od detí, rozhodne nezabudnite navštíviť vínne pivnice vo Valticiach či v Hustopečiach (a ochutnať preslávenú hustopečskú mandľovicu).

Viac informácií
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia
CHKO Pálava
CHKO Pálava
Dolné Věstonice
Dolné Věstonice