Máte radi horskú turistiku, lyžovanie a výlety, ale zároveň si radi doprajete? Dovolenka na Kramářovom zámku - Hotelu Větrov *** vo Vysokom nad Jizerou ponúka kombináciu všetkého. Okrem krásnych izieb a výborných raňajok či polpenzie si užijete aj zábavu na zjazdovke neďalekého ski areálov a môžete objavovať krásy krkonošskej prírody pri pestrých výletoch. ​

O ubytovaní

Kramářův zámek - Hotel Větrov *** sa nachádza vo Vysokom nad Jizerou na pomedzí Jizerských hôr a Krkonôš. Príďte si užiť rozprávkový pobyt v secesnom zámku na úpätí najvyšších českých hôr.

Hotel nechal v 30. rokoch 20. storočia ako svoje letné sídlo vybudovať ministerský predseda Karel Kramář, ktorý sa vo Vysokom nad Jizerou narodil, a tak tu na zmienky o ňom narazíte skutočne často. Práve Kramářovi je venovaná časť expozície vlastivedného múzea (400 m), kde je ďalej možné vidieť obsiahlu zbierka lyží a snežníc.

Krásnou prírodou v okolí hotela vás prevedie pestrá sieť turistických trás. Vydajte sa napríklad k zrúcanine hradu Nístějka (4,5 km), na rozhľadňu U Borovice (5 km), na zámok Jilemnice (17 km) na zámok Vrchlabí (22 km) alebo na rozhľadňu Járy Cimrmana (11 km). Veľa možností vyžitia po celý rok ponúka neďaleký Špindlerův Mlýn (21 km), kde láka na návštevu napríklad múzeum Lega, aquapark alebo bobová dráha.

Veľa skvelých výletných cieľov ponúka Krkonošský národný park. Patrí k nim napríklad Mumlavský vodopád (13 km), najvyššia česká hora Sněžka (32 km) alebo Čertova hora (12 km), kam môžete vyjsť po svojich, alebo sa nechať vyviezť modernou lanovkou.

Krkonoše aj Jizerky poskytujú dokonalé podmienky na zimné športy, takže si tu užijete aj aktívnu dovolenku na snehu. Najbližší ski areál Větrov je vzdialený 600 m od hotela. Obľúbené lyžiarske strediská sú ďalej napríklad v Tanvalde pod Špičákem (10 km), Rokytnici nad Jizerou (11 km), Harrachove (20 km) alebo už spomínanom Špindlerovom Mlýne (21 km).

Kde budete spať?

Čaká na vás ubytovanie vo dvojlôžkovej zámockej izbe s vlastnou kúpeľňou. Okrem vybavenia vkusným nábytkom v retro štýle 70. rokov v izbe nájdete WiFi pripojenie a fén.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je zámocká reštaurácia, kde si každé ráno pochutnáte na lahodných servírovaných raňajkách. Príjemným zakončením dňa potom bude servírovaná večera s možnosťou výberu z menu.

Cestujete s deťmi?

O zábavu malých hostí sa postará detský kútik a ihrisko.

Kramářův zámek - Hotel Větrov ***

Kramářův zámek - Hotel Větrov ***

Lyžařská 307 , Vysoké nad Jizerou
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Retro Hotel s.r.o. IČ: 19160038


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Zjazdovka
0,6 km
Bežkovanie
0,5 km