Dovolenka v Hoteli Sázavský ostrov *** v Sázave je šitá priamo na mieru milovníkom odpočinku a prírody. Na pobyte vás čaká ubytovanie v komfortnej izbe, polpenzia zložená z raňajok formou bufetu a večerou o dvoch chodoch. V cene je tiež zapožičanie kolobežiek a pramice, alebo vstupenka do Sázavského kláštora a Huti František. Deti do 5 rokov majú pobyt zadarmo a čaká tu na ne parádne detské ihrisko a minizoo.

O ubytovaní

Hotel Sázavský ostrov *** je zasadený do krásnej prírody stredného Posázaví v meste Sázava. Tá leží len 45 km od Prahy v blízkosti diaľnice D1. Vedľa hotela sa nachádza aj kemp s pestrým športovým i relaxačným vyžitím pre všetky vekové kategórie. Hneď pri areáli preteká rieka Sázava. Tá vám dotvorí nádherné prostredie pre prechádzky touto malebnou krajinou, či už prídete v lete, alebo v zime. Medzi atrakcie v okolí patria Múzeum sklárskeho umenia (400 m), Kláštor Sázava (1,2 km) alebo Hradisko Černé Budy na Krkavčích skalách (1,2 km).

Kde budete spať?

V hoteli na vás čakajú pohodlné dvojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou a s možnosťou prístelky. V každej izbe je tiež plochá LCD televízia, WiFi pripojenie a posteľ s kvalitným matracom. K dispozícii sú aj väčšie rodinné izby.

Na čom si pochutnáte?

Vychutnajte si bohaté raňajky formou bufetu a večere. V areáli hotela je vám k dispozícii štýlová reštaurácia Sázavská taverna (otvorená od stredy do nedele), kde si môžete posedieť pri otvorenom ohnisku. Druhá hotelová reštaurácia, Vagon, ponúka posedenie na zastrešenej terase.

Kde budete relaxovať?

K relaxácii poslúži infra sauna a ak sa chcete natiahnuť, zavítajte do posilňovne.

Cestujete s deťmi?

Deti určite nadchne vonkajšie ihrisko s preliezkami, hojdačkami a pirátskou loďou a tiež mačičky a kozy, s ktorými sa môžu pomaznať.

Hotel Sázavský ostrov ***

Hotel Sázavský ostrov ***

Poznaňská 297 , Sázava
Česká republika

+420 702 030 263

ubytovani@kempsazava.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc - Domáci maznáčik za poplatok 150-250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Zástavka
0,4 km

Tipy na výlet

Sázavský kláštor

Sázavský kláštorTip na výlet

Sázavský kláštor bol v 18. storočí prestavaný na zámok. Jedná sa o pôvabné historické miesto späté s dejinami Slovanov. V 11. storočí kláštor založil svätý Prokop. Vo svojej dobe sa miesto stalo centrom slovanskej liturgie. Navštíviť tu môžete výstavu, ktorá vám priblíži históriu kláštora. Sázavský kláštor je chránený ako národná kultúrna pamiatka.Areál kláštora pozostáva z dvoch priliehajúcich častí. V severnej časti stáli pôvodné prvé stavby kláštora. V južnej časti nájdete postupne prestavané budovy kláštora a fary.

Viac informácií
Centrum sklárskeho umenia
Centrum sklárskeho umenia
Hrad Lipnice
Hrad Lipnice
Průhonický zámok a park
Průhonický zámok a park