Užite si víkendovú relaxačnú dovolenku v Hoteli Radějov ****. Vo wellness, kam máte neobmedzený vstup, si skvele oddýchnete vo vírivke a saunách. Navyše vás čaká neobmedzená konzumácia moravských vín s hudbou (harmonikármi). V cene máte aj chutnú polpenziu.

O ubytovaní

Hotel Radějov **** leží v rovnomennej obci ukrytej v podhorí Bílych Karpát kúsok od priehrady Lučina (1 km). Vydajte sa do NPR Čertoryje (1,9 km), na rozhľadňu Holý vrch (6,5 km) alebo do Skanzenu Strážnice (9 km) a k prírodnej pamiatke Osypané břehy (10 km). V zime sa zas vyberte na lyžovačku do najbližšieho Ski park Filipov (26 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 36 izieb. Môžete si vybrať medzi izbami Štandard a luxusnejšími zrekonštruovanými izbami Superior so zrekonštruovanou kúpeľňou. V oboch typoch izieb je televízia a vlastná kúpelňa. Niektoré izby majú tiež balkón.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii vás čakajú raňajky formou švédskych stolov a večere s tromi chodmi. Pochutnáte si na tradičných moravských a českých pokrmoch, bokom nezostávajú ani pokrmy z európskych a mimoeurópskych krajín. K dispozícii je tiež bar a letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Užite si relaxáciu v modernom hotelovom wellness centre, kde nájdete vírivku a saunový svet s fínskou, parnou a infra saunou, ochladzovací bazénik, zážitkové sprchy, Kneippov chodník a relaxačnú zónu. Dopriať si môžete aj jednu z masáží.

Niečo naviac

Voľný čas využite na niektorú zo športových hier. V areáli je minigolf, ping pong, biliard, ale aj ihrisko, trampolína a posilňovňa.

Hotel Radějov ****

Hotel Radějov ****

Lučina 400 , Strážnice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,4 km
Zastávka
0,8 km
Zjazdovka
25 km

Tipy na výlet

Slovácko

SlováckoTip na výlet

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických i kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednom z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Čo nevynechať pri návšteve Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámok Buchlovice
  • pútnické miesto Velehrad

Vydajte sa aj do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradišťa alebo Veselí nad Moravou. V Starém Měste navštívte Pamätník Veľkej Moravy a unikátnu Kovozoo.

Viac informácií
Čertoryje
Čertoryje
Baťov kanál
Baťov kanál
Uherské Hradiště
Uherské Hradiště