Užite si víkendovú relaxačnú dovolenku v Hoteli Radějov ****. Vo wellness, kam máte neobmedzený vstup, si skvele oddýchnete vo vírivke a saunách. Navyše vás čaká neobmedzená konzumácia moravských vín s hudbou (harmonikármi). V cene máte aj chutnú polpenziu.

O ubytovaní

Hotel Radějov **** leží v rovnomennej obci ukrytej v podhorí Bílych Karpát kúsok od priehrady Lučina (1 km). Vydajte sa do NPR Čertoryje (1,9 km), na rozhľadňu Holý vrch (6,5 km) alebo do Skanzenu Strážnice (9 km) a k prírodnej pamiatke Osypané břehy (10 km). V zime sa zas vyberte na lyžovačku do najbližšieho Ski park Filipov (26 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 36 izieb. Môžete si vybrať medzi izbami Štandard a luxusnejšími zrekonštruovanými izbami Superior so zrekonštruovanou kúpeľňou. V oboch typoch izieb je televízia a vlastná kúpelňa. Niektoré izby majú tiež balkón.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii vás čakajú raňajky formou švédskych stolov a večere s tromi chodmi. Pochutnáte si na tradičných moravských a českých pokrmoch, bokom nezostávajú ani pokrmy z európskych a mimoeurópskych krajín. K dispozícii je tiež bar a letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Užite si relaxáciu v modernom hotelovom wellness centre, kde nájdete vírivku a saunový svet s fínskou, parnou a infra saunou, ochladzovací bazénik, zážitkové sprchy, Kneippov chodník a relaxačnú zónu. Dopriať si môžete aj jednu z masáží.

Niečo naviac

Voľný čas využite na niektorú zo športových hier. V areáli je minigolf, ping pong, biliard, ale aj ihrisko, trampolína a posilňovňa.

Hotel Radějov ****

Hotel Radějov ****

Lučina 400 , Strážnice
Česká republika

+420602582462

info@hotel-radejov.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,4 km
Zastávka
0,8 km
Zjazdovka
25 km

Tipy na výlet

Bežecké lyžovanie Biele Karpaty

Bežecké lyžovanie Biele KarpatyTip na výlet

Biele Karpaty sa nachádzajú na česko-slovenskej hranici bežecké trasy si môžete užiť pozdĺž oboch strán hranice. Ešte pred niekoľkými rokmi v tomto pohorí platilo, že si bežkári vyšľapávali stopu sami. Dnes už si ale nadšenci bežeckého lyžovania môžu užívať desiatky kilometrov upravovaných tratí. Asi najviac ich nájdete v okolí Novej Lhoty a najvyššej hory Bielych Karpát okolo Veľkej Javoriny. Trate za priaznivých podmienok objavíte aj pri Mikulčinom vrchu v okolí Brumov-Bylnice a Valašských Kloboukov.

Viac informácií
Skipark Filipov
Skipark Filipov
Rozhľadňa Radošov
Rozhľadňa Radošov
Strážnice
Strážnice