Hotel Radějov ****

Hotel Radějov ****

Lučina 400, Strážnice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,4 km
Zastávka
0,8 km
Zjazdovka
25 km

O ubytovaní

Hotel Radějov **** leží v rovnomennej obci ukrytej v podhorí Bílych Karpát kúsok od priehrady Lučina (1 km). Vydajte sa do NPR Čertoryje (1,9 km), na rozhľadňu Holý vrch (6,5 km) alebo do Skanzenu Strážnice (9 km) a k prírodnej pamiatke Osypané břehy (10 km). V zime sa zas vyberte na lyžovačku do najbližšieho Ski park Filipov (26 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 36 izieb. Môžete si vybrať medzi izbami Štandard a luxusnejšími zrekonštruovanými izbami Superior so zrekonštruovanou kúpeľňou. V oboch typoch izieb je televízia a vlastná kúpelňa. Niektoré izby majú tiež balkón.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii vás čakajú raňajky formou švédskych stolov a večere s tromi chodmi. Pochutnáte si na tradičných moravských a českých pokrmoch, bokom nezostávajú ani pokrmy z európskych a mimoeurópskych krajín. K dispozícii je tiež bar a letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Užite si relaxáciu v modernom hotelovom wellness centre, kde nájdete vírivku a saunový svet s fínskou, parnou a infra saunou, ochladzovací bazénik, zážitkové sprchy, Kneippov chodník a relaxačnú zónu. Dopriať si môžete aj jednu z masáží.

Niečo naviac

Voľný čas využite na niektorú zo športových hier. V areáli je minigolf, ping pong, biliard, ale aj ihrisko, trampolína a posilňovňa.