Vydajte sa na pobyt do krásnych Karlových Varov a ubytujte sa v pokojnej okrajovej časti mesta v Penzióne Fan ***. Ubytovaní budete v komfortných izbách a tešiť sa môžete na kontinentálne raňajky. Parkovanie aj WiFi pripojenie je zadarmo.

O ubytovaní

Penzión Fan *** sa nachádza v okrajovej časti Karlových Varov a ponúka príjemné ubytovanie mimo ruchu hlavných turistických ulíc. Na najznámejšie karlovarské miesta sa stačí vydať cez rieku Ohře. Cez krásne parky ako Smetanovy sady (1,7 km) či Dvořákovy sady (2 km) tak dôjdete až na Sadovú kolonádu (2,2 km) a Mlynskému nábrežiu (2,5 km). Cez Tržní kolonádu (2,7 km) sa dostanete na slávnu Vřídelní kolonádu (3 km) s prameňom Vřídlo. Ako na dlani uvidíte celé kúpeľné mesto z niektorej z mnohých okolitých vyhliadok. Obľúbená je napríklad vyhliadka Tři kříže (2,5 km), rozhľadňa Diana (4 km) či Jelení skok (3 km). Pri návšteve Karlových Varov by ste rozhodne nemali minúť pôsobivú budovu Grandhotela Pupp (3,5 km). Obľúbené je tiež sklárske múzeum Moser (4 km) a Múzeum Jana Bechera (2 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s priestrannou posteľou s antialergickými vankúšmi a prikrývkami. Súčasťou izby je vybavená kuchynská linka s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, elektrickou platničkou a riadom. K vybaveniu ďalej patrí televízia, WiFi pripojenie a rádio. Nájdete tu tiež vlastnú kúpeľňu so sprchou. Fén je možné zapožičať si na recepcii.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si vychutnáte rozšírené kontinentálne raňajky.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí sú k dispozícii detské postieľky aj stoličky.

Penzion Fan ***

Penzion Fan ***

U Trati 57/5 , Karlovy Vary
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,9 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,9 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove VaryTip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržná kolonáda
  • Mlynská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelná kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Tržná kolonáda
Tržná kolonáda
Rozhľadňa Diana
Rozhľadňa Diana
Múzeum Becherovky
Múzeum Becherovky