Penzion Fan ***

Penzion Fan ***

U Trati 57/5, Karlovy Vary
Česká republika

+420 602 298 810

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,9 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,9 km
Zastávka
100 m
Zjazdovka
1 km
Bežkovanie
1 km

O ubytovaní

Penzión Fan *** sa nachádza na okraji Karlových Varov a ponúka príjemné ubytovanie mimo ruchu hlavných turistických ulíc. K najznámejším miestam Karlových Varov sa dostanete prechodom cez rieku Ohře. Cez krásne parky, ako sú Smetanove sady (1,7 km) alebo Dvořákove sady (2 km), sa dostanete k Sadovej kolonáde (2,2 km) a Mlynskému nábrežiu (2,5 km). Od Tržnej kolonády (2,7 km) môžete pokračovať k známej Vřídelní kolonáde (3 km) a ochutnať prameň Vřídlo.

Pri návšteve Karlových Varov by ste určite nemali vynechať impozantnú budovu Grandhotela Pupp (3,5 km). Obľúbené sú aj sklárske múzeum Moser (4 km) a múzeum Jana Bechera (2 km). Celé kúpeľné mesto si potom môžete pozrieť z jednej z mnohých okolitých vyhliadok. K obľúbeným pamiatkam patrí vyhliadka Tři kříže (2,5 km), Jelení skok (3 km) a vyhliadka Diana (4 km), na ktorú sa z mesta dostanete pohodlnou lanovkou a cestou môžete obdivovať krásny výhľad. Veža ponúka aj množstvo aktivít pre celú rodinu vrátane motýlieho domu Papilonia a Mini ZOO.

V zime sa možnosti aktivít rozširujú o zimné športy v neďalekých lyžiarskych strediskách na Božom Dare (24 km), Klínovci (26 km) alebo v Jáchymove (18 km). Krásnu zimnú atmosféru si však môžete vychutnať aj priamo vo Varoch. Navštívte vianočné trhy, zohrejte sa vareným vínom a na Vianoce sa naladíte návštevou známeho Vianočného domu (5,5 km). Nájdete tu okrem iného Múzeum medvedíkov, Múzeum Vianoc a výstavu vianočných ozdôb. Okrem toho je otvorený po celý rok, takže ak si chcete počas roka napríklad vylepšiť zásoby ozdôb, máte ideálnu príležitosť.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej izbe s vlastnou kúpeľňou. Súčasťou každej izby je vybavená kuchynka s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, elektrickou varnou doskou a kuchynským riadom. K dispozícii budete mať aj WiFi pripojenie. Na recepcii si môžete požičať sušič vlasov.

Dvojlôžková izba má rozlohu 25 m² a je vybavená manželskou posteľou s antialergickými vankúšmi a prikrývkami, stolom so stoličkami, TV a úložnými skrinkami. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút. V prípade potreby je možné do izby pridať detskú postieľku.

Dvojlôžková izba Twin sa od predchádzajúcej možnosti líši len typom postele - namiesto manželskej postele sú tu 2 samostatné postele. Rozmery a vybavenie izby zostávajú rovnaké, takže tu nie je televízor, stôl a stoličky ani úložné skrinky. Kúpeľňa je tiež vybavená sprchovacím kútom.

Trojlôžková izba má rozlohu 35 m² a je vybavená manželskou posteľou a jednolôžkom, pričom obe sú vybavené antialergickými vankúšmi a prikrývkami. Izba je tiež vybavená TV, stolom a stoličkami, úložnými skrinkami a sprchovacím kútom v kúpeľni.

V rodinnej izbe (35 m²) sa môžu ubytovať až 4 osoby na manželskej posteli a 2 poschodových posteliach. Samozrejmosťou sú antialergické vankúše a prikrývky, TV, stôl so stoličkami či úložný priestor. Kúpeľňa je opäť vybavená sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si môžete vychutnať rozšírené kontinentálne raňajky s čerstvým pečivom, syrmi, údeninami a ďalšími dobrotami.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí sú k dispozícii detské postieľky a vysoké stoličky.

Niečo naviac

Športovci určite radi využijú úschovňu bicyklov, lodí a golfových bagov. Môžete si tiež požičať spoločenské hry alebo karty.

Tipy na výlet

Lyžovanie v Krušných horách
Lyžovanie v Krušných horách
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid
Skiareál Klínovec
Skiareál Klínovec