Radi by ste spoznali Karlove Vary priamo z centra jeho historickej a kúpeľnej zóny, bezprostrednej blízkosti liečebných prameňov, veľkolepých kolonád a barokového kostola sv. Márie Magdalény? Potom rozhodne skúste Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna ****. Užijete si neobmedzené vstupy do sauny, vírivky a fitness, každý deň sa necháte rozmaznávať skúseným personálom pri liečebných procedúrach, tých vás čaká až 21, a to všetko vždy podporte výbornou polpenziou.

Vedeli ste, že...?

Hotel má unikátnu polohu, stojí totiž v blízkosti spirituálneho centra Karlových Varov (pri Chráme sv. Márie Magdalény) a zároveň pri kúpeľnom centre (pri Vřídle). Jedinečný genius loci viedol práve k názvu hotela, ktorý odkazuje na Matku Božiu (Madonu).


O ubytovaní

V samom srdci historickej a kúpeľnej zóny Karlových Varov, len 100 m od najznámejšieho prameňa Vřídlo, nájdete luxusný štvorhviezdičkový Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna. Sám o sebe je skvelým, pokojným ubytovaním, kde vás budú rozmaznávať od prvej minúty príchodu, ale jeho poloha v bezprostrednej blízkosti liečebných prameňov, veľkolepých kolonád a barokového kostola sv. Márie Magdalény mu dodáva na exkluzivite. Ide tak o ideálne miesto pre revitalizujúce kúpeľné procedúry, a zároveň je to perfektný východiskový bod na poznávanie všetkých krás Karlových Varov.

Kde budete spať?

Ubytovanie v Spa & Wellness Hoteli Karlsbad Grande Madonna **** je skvelým zážitkom, či už spíte v ktorejkoľvek izbe. Vo všetkých nájdete moderné vybavenie, ktoré je navyše do detailov zladené pre váš skvelý pocit. LED TV, WiFi pripojenie, telefón, minibar, trezor, dáždnik, kúpeľňa s vaňou, WC, bidetom, fénom, toaletnými a kozmetickými prípravkami, uteráky, župany a papuče nechýbajú v žiadnej z izieb. Vždy máte navyše možnosť prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou kúpeľného pobytu musí byť jednoznačne aj adekvátna, zdravá strava. A hotelová dvojposchodová Grande Restaurant sa vám o ňu rozhodne postará. Raňajky sa podávajú formou bufetu, prípadné ďalšie jedlá potom výberom z menu.

Súčasťou hotelového komplexu je aj prvotriedna, miestnymi obyvateľmi obľúbená reštaurácia U Křížovníků v podobe stredovekej krčmy Řádu Křižovníků. Pre príjemné posedenie nad kávou či čajom je potom hosťom k dispozícii hotelový lobby bar.

Kde budete relaxovať?

V Spa & Wellness si môžete užiť komplexné karlovarské kúpeľné liečenie pod lekárskym dohľadom vrátane mnohých ďalších liečebných, regeneračných, relaxačných a wellness procedúr. Úplným unikátom je fakt, že sa pre tieto procedúry využíva liečivá termálna voda priamo z neďalekého Vřídla (72 °C).

Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna ****

Spa & Wellness Hotel Karlsbad Grande Madonna ****

Moravská 2A , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 169 500

reception@hotel-kgm.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Požičovňa bicyklov
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
0,5 km

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove VaryTip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržná kolonáda
  • Mlynská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelná kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vianočný dom
Vianočný dom
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Múzeum Becherovky
Múzeum Becherovky