Užite si parádny pobyt v Prahe neďaleko centra. Hotel NH Prague City **** vás ubytuje v komfortných izbách, každé ráno vás potešia raňajky formou bufetu. Na dosah budete mať historické centrum aj množstvo skvelých pamiatok.

O ubytovaní

Hotel NH Prague City **** sa nachádza v atraktívnej lokalite v štvrti Smíchov s výbornou dostupnosťou k najslávnejším pražským pamiatkam. Prechádzkou prekrásnymi Kinského záhradami sa dostanete na slávnu Petřínsku rozhľadňu (2,5 km), kúsok je to k Tančícímu domu (1,5 km), na Václavské námestie (3 km) alebo Staromestské námestie (3,3 km). Pomocou jedinečnej lanovky je možné sa dostať do sesterského hotela NH Collection Prague, ktorý je umiestnený na vrcholke kopca.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednom z izieb kategórie Standard, v ktorých budete mať k dispozícii LCD televíziu, telefón, WiFi pripojenie, klimatizáciu, minibar, rýchlovarnú kanvicu aj plne vybavenú kúpeľňu .

Na čom si pochutnáte?

Raňajky vo forme bohatého bufetu vám zaistí vyvážený a zdravý začiatok každého dňa. Večere sa servírujú vo forme BBQ na terase reštaurácie Ristorante II Giardino Toscano, ktorá je umiestnená v susednom hoteli NH Collection Prague. Pochutnáte si na jednom hlavnom jedle z grilu a nápojmi podľa výberu. Po celý deň si môžete dať pohárik alebo znamenitý domáci dezert v Red bare.

Kde budete relaxovať?

Po prechádzke v neďalekom parku si môžete vychutnať príjemné chvíle oddychu a relaxu v hotelovom wellness so saunou a parným kúpeľom, kde ponúkajú aj thajské masáže.

Niečo naviac

Ďalej je v hoteli k dispozícii fitness centrum.

Hotel NH Prague City ****

Hotel NH Prague City ****

Mozartova 261/1 , Praha Smíchov
Česká republika

+420 257 153 111

nhprague@nh-hotels.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 600 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 295 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,3 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
20 km

Tipy na výlet

Praha

PrahaTip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií
Václavské námestie
Václavské námestie
Karlov most a Pražský hrad
Karlov most a Pražský hrad
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha