Hotel NH Prague City ****

Hotel NH Prague City ****

Mozartova 261/1, Praha Smíchov
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 600 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 295 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,3 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
20 km

O ubytovaní

Hotel NH Prague City **** sa nachádza v atraktívnej lokalite v štvrti Smíchov s výbornou dostupnosťou k najslávnejším pražským pamiatkam. Prechádzkou prekrásnymi Kinského záhradami sa dostanete na slávnu Petřínsku rozhľadňu (2,5 km), kúsok je to k Tančícímu domu (1,5 km), na Václavské námestie (3 km) alebo Staromestské námestie (3,3 km). Pomocou jedinečnej lanovky je možné sa dostať do sesterského hotela NH Collection Prague, ktorý je umiestnený na vrcholke kopca.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednom z izieb kategórie Standard, v ktorých budete mať k dispozícii LCD televíziu, telefón, WiFi pripojenie, klimatizáciu, minibar, rýchlovarnú kanvicu aj plne vybavenú kúpeľňu .

Na čom si pochutnáte?

Raňajky vo forme bohatého bufetu vám zaistí vyvážený a zdravý začiatok každého dňa. Večere sa servírujú vo forme BBQ na terase reštaurácie Ristorante II Giardino Toscano, ktorá je umiestnená v susednom hoteli NH Collection Prague. Pochutnáte si na jednom hlavnom jedle z grilu a nápojmi podľa výberu. Po celý deň si môžete dať pohárik alebo znamenitý domáci dezert v Red bare.

Kde budete relaxovať?

Po prechádzke v neďalekom parku si môžete vychutnať príjemné chvíle oddychu a relaxu v hotelovom wellness so saunou a parným kúpeľom, kde ponúkajú aj thajské masáže.

Niečo naviac

Ďalej je v hoteli k dispozícii fitness centrum.

Tipy na výlet