Zájdite do kúpeľov, a to napríklad rovno do vychýrených Karlových Varov! Ubytovanie v centre priamo oproti kúpeľnej kolonáde zaistí Hotel Petr ***, kde sa tiež môžete tešiť na raňajky a bohaté večere, fľašu vína na privítanie a tiež na vstup na 60 minút do Alžbetiných lázní s bazénom, saunou a vírivkou.

O ubytovaní

Hotel Petr *** sa nachádza v centre Karlových Varov priamo oproti Mlýnskej kolonáde. Ku všetkým ďalším kúpeľným pamiatkam to ale budete mať aj naozaj blízko. Tržná kolonáda je vzdialená len 300 m, Kostol sv. Máří Magdaleny zase 400 m, do pokojného parčíku Dvořákové sady sa prejdete 450 m, najznámejší Prameň Vŕídlo aj so svojou Vřídelnou kolonádou nájdete potom len 500 m od hotela. Vyhliadka Jelení skok (500 m), Kostol sv. Lukáša (550 m) či Múzeum Jána Bechera (1,4 km) tiež stojí za návštevu. Ak sa vám chce cestovať trochu ďalej, nevynechajte 12,7 km vzdialený Hrad Loket.

Kde budete spať?

Izby lákajú na oddych, sú vybavené tmavým nábytkom, kúpeľňou so sprchou a fénom, televíziou, minibarom a trezorom. Z väčšiny izieb je krásny výhľad na kolonádu a rieku Teplú, prípadne si doprajte súkromie v izbách obrátených na nádvorie.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii sa podávajú české pokrmy. Hotel ďalej ponúka kozmetický salón, kaderníctvo a masáže. Nájdete tu ale aj kasíno. Z hotela sa môžete vydať na krásne prechádzky mestom, kde ste obklopení kolonádami, žriedlami a kostolmi.

Hotel Petr ***

Vřídelní 86/15 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 230 114

info@hotel-petr.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 60 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Krušných horách Tip na výlet

Jedno z najnavštevovanejších českých pohorí je umiestnené na česko-nemeckej hranici, na severozápade Čiech a juhu nemeckého Saska. Sú ním Krušné hory a milovníci lyžovania, snowboardu, bežiek a ďalších zimných radovánok z Česka i Nemecka tu jazdia veľmi radi. Ako by aj nie, keď je tu na návštevu toľko skvelých lyžiarskych stredísk!

Kam sa v Krušných horách vydať za lyžovaním?

  • Ski areál Plešivec je synonymom pre moderné vybavenie a skvelé lyžiarske podmienky - očakávajte tu celkom až 10 km zjazdoviek!
  • Ski areál Potůčky ponúkne jednu 550 m dlhú zjazdovku, detský vlek, večerné lyžovanie, požičovňu vybavenia a snowpark s umelými prekážkami. Veľa muziky za málo peňazí.
  • O Skiareále Klínovec zase môžeme povedať, že ide o najväčšie lyžiarske stredisko v Krušných horách. Ponúka 6 lyžiarskych vlekov, moderný snowpark s U rampou aj detskú zjazdovku. Najväčšou pýchou je však trojkilometrová zjazdovka a 30 kilometrov upravovaných bežeckých tratí.
  • Ski Hamry, jedno z menších krušnohorských lyžiarskych stredísk, ponúkne 3 vleky, z čoho jeden je určený deťom. Pohodová rodinná lyžovačka je tu teda zaručená!
  • V Ski areáli Boží Dar - Neklid na vás vo výške 1 135 metrov čaká 5 zjazdoviek rôznych náročností, skvele vybavený snowpark a dychberúci výhľad na okolité hory.
Viac informácií
Ski areál Boží Dar - Neklid
Skiareál Klínovec
Vianočný dom