Odpočinok v luxusnom wellness, ubytovanie v romantickej izbe a potešenie na tanieri, to všetko vám zaistí Hotel Tommy *** v Náchode. Prežite krásnu odpočinkovú dovolenku alebo pobyt spojte s potulkami po Broumovsku, Adršpašsko-teplických skalách a Babiččinom údolí.

Zámok Náchod Tip na výlet

Náchodský zámok je od polovice 13. storočia neprehliadnuteľnou dominantou mesta. V zámockom komplexe, ktorého súčasťou je celkom 5 nádvorí, môžete prejsť hneď niekoľko prehliadkových okruhov zameraných na reprezentačné sály, vežu alebo zámockú kaplnku. Zaujímavosť zámku je tiež rozlohou najväčší medvedinec v Čechách , kde žijú medvede Ľudovít a Dáša.

Wellness pobyt v elegantnom prostredí

Navštívte Hotel Tommy *** v kľudnej časti Náchoda, ktorý je nazývaný vstupnou bránou do CHKO Broumovsko. Viete, aké sú najpopulárnejšie výletné miesta Broumovska? Adršpašsko-teplické skaly, Broumovské steny a Teplické skaly .

V zrekonštruovanom rodinnom Hoteli Tommy *** vás čakajú elegantné interiéry a pohodlie 30 dvojposteľových izieb zariadených nábytkom v zámockom štýle. K ďalšiemu vybaveniu izieb patrí LCD TV, písací stôl, telefón a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V hoteli sa nachádza výťah a v celej budove je zabezpečený bezbariérový prístup.

V hotelovej reštaurácii v historickom štýle sa podávajú raňajky a večere formou bufetu, na poludnie je k dispozícii aj denné menu. Vo vstupnej hale hotela nájdete lobby bar, kde sa môžete zastaviť počas dňa na pohárik, kávu alebo dezert.

Naberte novú energiu v bazéne a vírivke

To najlepšie z celej dovolenky sa ukrýva v hotelovom wellness. Tešte sa na krytý bazén s protiprúdom, vírivú vaňu whirlpool s teplotou vody až 33 °C a infra kabínu. Ďalšie hýčkanie vám poskytne hydromasážna vaňa v súkromnej zóne wellness. Ďalšie wellness služby môžete dokúpiť so zľavou.

Možností výletov je v okolí veľa. Zájdite si do Adršpašsko-teplických skál, do Ratibořic, navštívte Broumovský kláštor alebo poľské kúpeľné mesto Kudowa Zdrój. Aj samotný Náchod má čo ponúknuť, vydajte sa na zámok alebo po stopách Aloisa Jiráska.

Hotel Tommy ***

Kaštanová 205, Náchod-Babí
Česká republika

+420 491 452 452

info@hotel-tommy.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:30
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
25 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Kolkáreň
Lyžiareň
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdialenosť od kúpelov
9,4 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Pevnosť Dobrošov

Navštívte delostrelecké pevnosti a bunkre v okolí Náchoda a preneste sa do rokov 1935 - 1938, kedy boli narýchlo budované. Najväčšia z nich je pevnosť Dobrošov, ktorá mala kryť celé náchodské údolia. Súčasťou prehliadky je aj priechod niekoľko sto metrovým tunelom spájajúcim jednotlivé objekty. Náučný chodník vás potom prevedie neďalekou líniou izolovaných opevnení Poľsko, Hrobka, Jirásek, Lom, Brezinka a ďalšie.

Babičkino údolie v Ratibořiciach

Preneste sa do románu Boženy Němcovej. V nádhernom Babičkinom údolí nájdete všetky miesta, kde sa dej odohráva. Na začiatku údolia navštívte súsošie detí a babičky, pokračovať môžete na Ratibořický zámok k pani kňažnej, alebo k drevenej chalúpke Staré bielidlo . Nechýba tiež Viktoriin splav, ktorý ale dnes nájdeme už len v novodobej betónovej podobe. Údolím vás prevedie tiež náučný chodník.

Teplické skaly

Skalné mesto Teplické skaly má pre svojich návštevníkov pripravených mnoho zaujímavostí. Masívne skalné steny ponúkajú jaskyne, úzke údolia aj labyrinty, alebo tiež miesto zvané Sibír , kde nájdete v úzkych kaňonoch sneh aj v lete. Turistický okruh dlhý 6 km zaistí návštevníkom magický zážitok spojený s trochou toho adrenalínu pri niektorých výstupoch aj zaujímavosti na informačných tabuliach. Najväčšie a najznámejšie útvary, ktoré sa týčia až do výšky 70 m, sú Skalná koruna a Chrámove a Martinské steny.