Wellness pobyt v elegantnom prostredí

Navštívte Hotel Tommy *** v kľudnej časti Náchoda, ktorý je nazývaný vstupnou bránou do CHKO Broumovsko. Viete, aké sú najpopulárnejšie výletné miesta Broumovska? Adršpašsko-teplické skaly, Broumovské steny a Teplické skaly .

V zrekonštruovanom rodinnom Hoteli Tommy *** vás čakajú elegantné interiéry a pohodlie 30 dvojposteľových izieb zariadených nábytkom v zámockom štýle. K ďalšiemu vybaveniu izieb patrí LCD TV, písací stôl, telefón a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V hoteli sa nachádza výťah a v celej budove je zabezpečený bezbariérový prístup.

V hotelovej reštaurácii v historickom štýle sa podávajú raňajky a večere formou bufetu, na poludnie je k dispozícii aj denné menu. Vo vstupnej hale hotela nájdete lobby bar, kde sa môžete zastaviť počas dňa na pohárik, kávu alebo dezert.

Naberte novú energiu v bazéne a vírivke

To najlepšie z celej dovolenky sa ukrýva v hotelovom wellness. Tešte sa na krytý bazén s protiprúdom, vírivú vaňu whirlpool s teplotou vody až 33 °C a infra kabínu. Ďalšie hýčkanie vám poskytne hydromasážna vaňa v súkromnej zóne wellness. Ďalšie wellness služby môžete dokúpiť so zľavou.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Milan P.)

Vše co bylo v kuponu uvedeno jsme dostali a navic k tomu ještě velice příjemnou obsluhu od všech zaměstnanců hotelu s kterými jsme se setkali.

Vynikajúce (Jitka ?.)

My byli s manželem velmi spokojení. Komu nevadí menší pokoj, ale velice útulný-nám to vyhovovalo. Výhoda je přijet autem, hotel je v klidném prostředí, ale dosti vzdáleném od centra. Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno- není problém si přikoupit. Strava výborná- velký výběr. Wellness krásné, nechápali jsme co všechno se do toho prostoru vešlo. Obdiv architektovi a návrháři prostředí, vše krásně sladěno. Proto také pobyt odpovídá ceně. Personál má od nás velké plus, všichni velice příjemní (což je velmi náročné ve službách pro lidi), málo kde se s tím setkáváme. Moc děkujeme za příjemný pobyt. I když jsme byli v únoru, udělali jsme si výlet k zámku Náchod a k pevnosti Dobrošov - informace, že zde probíhají opravy ještě celý rok 2020, by bylo dobré někde oznámit. Ať nejsou v létě turisté zklamaní.

Vynikajúce (Alena J.)

Celý pobyt byl bez problémů a krásný.