Krkonoše nie sú len pre športovcov, v Horskej chate Orlík *** poriadne zrelaxujete. Čaká vás chutná strava vo forme plnej penzie a all inclusive nápojmi, každý deň si užijete privátny vstup do wellness s vírivkou a saunou. Ďalšie výhody v okolí vám zaistí Karta hosťa.

Krkonošský národný park Tip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií

Miesto pre vašu oddychovú dovolenku

Pec pod Sněžkou je obľúbeným letoviskom v prostredí Krkonošského národného parku. Horská chata Orlík tu stojí na severnom svahu s jedinečným výhľadom na Studničnú horu a okolie.

Ponúka ubytovanie v pohodlných izbách s možnosťou prístelky. Všetky izby sú po rekonštrukcii a sú zariadené novým nábytkom, TV, fotoplátnami s panorámami Krkonôš aj poličkou s knihami na dlhé večery. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa.

Štýlová reštaurácia sa zameriava na českú kuchyňu, nájdete tu aj koktejl bar, stolný futbal a šípky.

Nevynechajte wellness v horskom prostredí

Wellness ponúka súkromnú saunu s vírivkou, kde sa uvoľníte po túrach v rámci ničím nerušených privátnych vstupov. Využiť môžete tiež relaxačnú miestnosť s výhľadom do lesa. Na objednávku na chatu dochádzajú skúsení maséri, aby rozmaznali vaše telo športovou, klasickou či thajskou masážou.

Horská chata Orlík ***

Pec pod Sněžkou 5, Pec pod Sněžkou
Česká republika

+420 606 618 827

info@chataorlik.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,9 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,7 km
Zastávka
0,9 km
Zjazdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn