Pobyt pre odbúranie stresu i zdravotných ťažkostí

Radi by ste unikli stresu a dopriali si relaxáciu v kúpeľoch? Navštívte Euforia Lázně vo Valašskom Meziříčí, kde vám pomocou detoxikačných terapií, kúpeľov a zábalov povzbudia imunitu a navodia pocit príjemného uvoľnenia po celom tele.

Kúpeľný personál pristupuje ku každému hosťovi úplne individuálne, na detoxikáciu vás najskôr pripravia a všetko vám vysvetlia. Rovnako tak na záver pobytu spoločne zhodnotíte účinky procedúr a pobavíte sa o možnostiach domácej starostlivosti, aby vám pocit zdravia a uvoľnenia vydržal čo možno najdlhšie.


Môžete si vybrať, či si odpočinok v kúpeľoch užijete sami alebo vo dvojici. V ponuke je jednodňový variant bez ubytovania aj dvojdňová intenzívna starostlivosť s ubytovaním a polpenziou.


Kúpeľné terapie a procedúry

Euforia Kúpele sa zameriavajú na terapiu Tarani, ktorá spočíva v absolvovaní detoxikačných procedúr a následnom užívaní bylinných kapsúl a dodržiavaní domácej starostlivosti v podobe kúpeľov, zábalov a vhodného stravovania. Terapia Tarani je vhodná pri ťažkostiach pohybového aparátu, nervového systému, tráviacej sústavy alebo aj imunitného a endokrinného systému. Pomôže vám ale aj od negatívnych emócií a stresu.

Tipy na výlet

Ski resort Troják

Skiareál Troják (583 m.n.m) leží v rovnomennom sedle na hraniciach okresov Kroměříž, Vsetín a Zlín. Hostýnské vrchy patria k oblastiam frekventovane využívaným na bežkovanie, zjazdové lyžovanie či zimnú turistiku. Stredisko Troják má od polovice decembra do polovice marca spravidla dobré snehové podmienky. V prevádzke sú dva lyžiarske vleky Tatrapoma a tri detské lanové vleky. Stredisko poskytuje služby ako je lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa vybavenia a detských snežných skútrov, skúter taxi a ďalšie. Zákazníci môžu v areáli parkovať zdarma.

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je skutočnou perlou Valašska aj Beskýd. Najväčšou zaujímavosťou mesta je Valašské múzeum v prírode, kde si môžete prezrieť a vyskúšať, ako vyzeral život na vidieku v minulých storočiach. Okrem prehliadky areálu vás čaká tiež mnoho vystúpení, remeselných jarmokov a ďalších akcií. V Rožnove nájdete aj pivné kúpele, zábavný park a ďalšie zaujímavosti.

Valašsko

Máloktorá oblasť je tak dobre známa pre svoje tradície, folklór a bohatý kultúrny život, ako Valašsko na východe Moravy. Či už vás zaujíma ľudová architektúra, krásna príroda, hrady, zámky a múzeá alebo chcete jednoducho zažiť valašskú atmosféru, miest k návšteve nájdete nespočetné množstvo. Vrcholky Beskyd stoja nad jednou z kultúrne najpestrejších oblastí Českej republiky.

Euforia Lázně

Na Potůčkách 537/5, Valašské Meziříčí
Česká republika

+420 777 737 555

info@euforiastudio.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané