Pobyt pre odbúranie stresu i zdravotných ťažkostí

Radi by ste unikli stresu a dopriali si relaxáciu v kúpeľoch? Navštívte Euforia Lázně vo Valašskom Meziříčí, kde vám pomocou detoxikačných terapií, kúpeľov a zábalov povzbudia imunitu a navodia pocit príjemného uvoľnenia po celom tele.

Kúpeľný personál pristupuje ku každému hosťovi úplne individuálne, na detoxikáciu vás najskôr pripravia a všetko vám vysvetlia. Rovnako tak na záver pobytu spoločne zhodnotíte účinky procedúr a pobavíte sa o možnostiach domácej starostlivosti, aby vám pocit zdravia a uvoľnenia vydržal čo možno najdlhšie.


Môžete si vybrať, či si odpočinok v kúpeľoch užijete sami alebo vo dvojici. V ponuke je jednodňový variant bez ubytovania aj dvojdňová intenzívna starostlivosť s ubytovaním a polpenziou.


Kúpeľné terapie a procedúry

Euforia Kúpele sa zameriavajú na terapiu Tarani, ktorá spočíva v absolvovaní detoxikačných procedúr a následnom užívaní bylinných kapsúl a dodržiavaní domácej starostlivosti v podobe kúpeľov, zábalov a vhodného stravovania. Terapia Tarani je vhodná pri ťažkostiach pohybového aparátu, nervového systému, tráviacej sústavy alebo aj imunitného a endokrinného systému. Pomôže vám ale aj od negatívnych emócií a stresu.

Tipy na výlet

Valašsko

Máloktorá oblasť je tak dobre známa pre svoje tradície, folklór a bohatý kultúrny život, ako Valašsko na východe Moravy. Či už vás zaujíma ľudová architektúra, krásna príroda, hrady, zámky a múzeá alebo chcete jednoducho zažiť valašskú atmosféru, miest k návšteve nájdete nespočetné množstvo. Vrcholky Beskyd stoja nad jednou z kultúrne najpestrejších oblastí Českej republiky.

Valašske múzeum v prírode

V Rožnove pod Radhoštěm leží Valašské múzeum v prírode čiže skanzen, kde sa môžete vrátiť do minulosti a spoznať charakter Valachov. Múzeum je z veľkej časti zamerané na poľnohospodárstvo, snaží sa oživiť zabudnuté tradičné techniky, ľudové umenie a zvyky i rekonštruovať spoločenský život, obchod a zábavu našich predkov. Malebné prostredie vám poskytne vytrhnutie z každodenného zhonu a deti zaujmú zvieratá pasúce sa na stráňach. Môžete navštíviť areály Drevené mestečko, Mlynská dolina či Valašská dedina.

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je skutočnou perlou Valašska aj Beskýd. Najväčšou zaujímavosťou mesta je Valašské múzeum v prírode, kde si môžete prezrieť a vyskúšať, ako vyzeral život na vidieku v minulých storočiach. Okrem prehliadky areálu vás čaká tiež mnoho vystúpení, remeselných jarmokov a ďalších akcií. V Rožnove nájdete aj pivné kúpele, zábavný park a ďalšie zaujímavosti.

Euforia Lázně

Na Potůčkách 537/5, Valašské Meziříčí
Česká republika

+420 777 737 555

info@euforiastudio.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané