Lákajú vás pražské pamiatky? Hotel A&O Praha Rhea stojí len 3 minúty od zastávky, dostanete sa tak ľahko do centra diania. Ubytovaní budete vo svetlých moderných izbách, čakajú vás raňajky a dve deti do 17,9 rokov majú ubytovanie s vami zdarma.

O ubytovaní

Moderný Hotel A&O Praha Rhea sa nachádza v Prahe - Strašniciach len 200 metrov od zastávky Zborov. Jazda električkou za pražskými pamiatkami v centre vám zaberie cca 20 minút.

Kde budete spať?

Všetky prakticky zariadené a zároveň vo sviežom modernom dizajne zariadené izby s dokopy 350 lôžkami sú vybavené televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou. V hoteli vám bude k dispozícii aj výťah.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej jedálni a spoločenskej miestnosti zároveň sa podávajú raňajky formou bufetu. Využiť môžete aj služby hotelového snack baru, ktorý je otvorený 24 hodín.

Cestujete s deťmi?

Hotel je vybavený detským kútikom. Neďaleko ubytovania objavíte rozľahlý Malešický park s mnohými kolotočmi, hojdačkami a ďalšími zábavnými atrakciami

Niečo naviac

Vo výškovej budove hotela hýriacej farbami nájdete naozaj všetko potrebné vrátane bankomatu, práčovne s práčkou a sušičkou, lobby s pracovnými stolmi alebo stolný futbal.

A&O Praha Rhea

V Úžlabině 3068/19 , Praha
Česká republika

info@travelking.sk

+421 233 006 990

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/deň
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
7,2 km
Zástavka
0,2 km

Tipy na výlet

Praha Tip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií
Karlov most a Pražský hrad
Staromestské námestie a orloj
Aquapalace Praha