Kde inde stráviť zimnú dovolenku ako práve v srdci Krkonôš s ubytovaním v rodinnom hoteli Arnika Rudník, polpenziou, neobmedzeným wellness, zábavou a množstvom ďalších výhod. Nekončiace možnosti celoročného vyžitia priam
Kde inde stráviť zimnú dovolenku ako práve v srdci Krkonôš s ubytovaním v rodinnom hoteli Arnika Rudník, polpenziou, neobmedzeným wellness, zábavou a množstvom ďalších výhod. Nekončiace možnosti celoročného vyžitia priam

Hotel Arnika - útulný, štýlový hotel v srdci Krkonôš 

Hotel má ideálnu polohu na rozhraní Krkonôš a Podkrkonoší neďaleko Špindlerovho Mlyna, Pece pod Sněžkou a Jánských Lázní. 

Veľmi príjemne pôsobí interiér hotela v rustikálnom štýle. Pýchou reštaurácie je stará kachľová pec, ktorá vytvára pokojnú a pohodovú atmosféru. Hotel je vybavený pohodlnými jedno, dvoj a trojposteľovými izbami a apartmánmi. 

Okolie ponúka krásne prechádzky a výlety do malebnej krkonošskej prírody. Krátke i dlhšie pešie túry po malebnom okolí z úpätia Čiernej hory až na vrcholky Krkonôš. V obci, ktorá je veľmi rozľahlá, sú umiestnené panely so zaujímavými textami a fotografiami o zaujímavostiach a histórii lokality. Na jar Vás pri prechádzke okolím hotela uchvátia lány bielych bledulí. 

Okolie hotela ponúka nekončiace možnosti celoročného vyžitia 

Skvelé lyžovanie ponúka stredisko Skiresort Černá hora (areál v Jánských Lázniach a v Čiernom Dole, Pec p. Sněžkou, Malá a Veľká Úpa - všetko na jeden skipas). Raritou je prevoz lyžiarov rolbou z Čiernej hory do Pece p. Sněžkou. Ďalšie lyžovanie ponúka Ski areál Špindlerův Mlýn a Ski areál v Herlíkoviciach, Ski v Mladých Bukách a alebo v Ski Strážnom. 

Od hotela začínajú strojovo upravené trate pre bežecké lyžovanie, ktoré sú napojené na Krkonošskú cestu na Čiernej hore a vedú až do Pece pod Sněžkou. K návratu je možné využitie krkonošských ski busov. 

Vyhľadávaná je jazda na saniach z Čiernej hory alebo zo Špindlerovky, jazda so psím záprahom alebo prechádzka zimnou krajinou na koni. Lákavá je tiež jazda na bobovej dráhe buď v Peci pod Sněžkou, v Špindlerovom Mlyne alebo v Mladých Bukoch. Najvyhľadávanejšou atrakciou je však jazda kabínkovou lanovkou na Sněžku a Čiernu horu. 

Okolie ponúka nespočetné množstvo kultúrnych a historických pamiatok (Kuks, Ratibořice, ZOO v Dvore Králové n.L.), pre deti je k dispozícii niekoľko bobových dráh, rozprávkový chodník, mravčí chodník, lanové parky, možnosť jazdy na poníkoch a koňoch.... Za zaujímavými miestami sa vypravte na druhú stranu Krkonôš - do Poľska: Kowary minipark, Karpacz drevený kostolík a múzeum hračiek alebo aquapark Kudova Zdroj.

Hotel Arnika Rudník ***

Hotel Arnika Rudník ***

Rudník 134 , Rudník u Vrchlabí
Česká republika

+(420) 725 485 555

info@arnika-rudnik.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná