Ubytujte sa v Penzióne Patriot v apartmánoch s vybavenou kuchynkou a užite si Orlické hory a výlety do okolitých miest. Ako ďalšiu relaxáciu potom využite hotelové wellness s bazénom a saunou a otvorte si fľašu vína.

Ubytovanie v moderných apartmánoch

Penzión Patriot stojí v Orlických horách. Na prvý pohľad ho spoznáte podľa rozľahlých terás, ktoré lemujú budovu.

Ubytovaní budete v priestranných moderne zariadených apartmánoch, ktoré sú vybavené kuchynskou linkou s mikrovlnkou, umývačkou, chladničkou, varnou doskou a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii je aj kuchynský riad. Ráno vás však budú čakať bohaté raňajky formou bufetu.

Počas pobytu si oddýchnete vo vnútornom vyhrievanom bazéne a infrasaune, dopriať si ale môžete aj hodinu VIP wellness.

Výletné miesta Orlických hôr

Z penziónu môžete každý deň vyrážať na výlet do zaujímavých miest v okolí. Ponúkajú sa turistické trasy horami a miestnou prírodou, zájsť si ale môžete tiež do okolitých miest a preskúmať ich pamätihodnosti.

Zastavte sa napríklad na zámku v Litomyšli alebo vo Veľkých Losinách, alebo sa vyberte za drevenicami do Jablonného nad Orlicí.

Dodatočné info

 • Deti do 2,9 rokov zdarma vrátane ubytovania, raňajok a wellness.

 • Deti do 13,9 rokov

  • 600 Kč/2 noci, 900 Kč/3 a viac nocí vrátane ubytovania, raňajkami a wellness v termíne do 30.6.
  • 350 Kč/noc vrátane ubytovania, raňajkami a wellness v termíne 1.7. - 31.8.
 • Deti od 14 rokov 1 380 Kč/2 noci, plná cena podľa cenníka penziónu pri pobyte na 3 a viac nocí vrátane ubytovania, raňajok a wellness.

 • Detská postieľka na zapožičanie zdarma.

 • Pobyt s deťmi je nutné hlásiť vopred.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 16:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik 300 Kč/noc (len po dohovore vopred)

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jaroslav F.)

Perfektní pobyt penzion čistý útulný bazén + sauna jako bonus, jídlo dobré není co vytknout a mohu jen doporučit.

Vynikajúce (Blanka C.)

Prostředí moc hezké, všechny služby odpovídaly nabídce na kuponu. Personál vstřícný, moc hezký přístup k dětem.

Vynikajúce (Petra K.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, pobyt odpovídal popisu uvedeném v kupónu. Snídaně za mě v pořádku, jen mohla být kvalitnější káva než překapáváná. Wellness: infrasauna v pořádku, bazén bohužel na koupání studený. S personálem není problém se individuálně domluvit - vyšli nám vstříc. Naše tipy: pokud se chcete podívat v rámci okolí na rozhledny atd. ověřte si otvírací dobu, mají většinou listopad-duben zavřeno a nebo otevřeno pouze o víkendu.

Tipy na výlet

Veľké Losiny

Veľké Losiny

Čo má spoločné renesančný zámok, termálne kúpele a historická papiereň? No predsa, že to všetko nájdete vo Veľkých Losinách. V tradičnej ručnej papierni dnes môžete navštíviť Múzeum papiera. Vyhlásené termálne kúpele vás zase cez leto potešia vonkajším kúpaliskom a renesančný zámok vás očarí svojou architektúrou, zámockým parkom a oboznámi vás so svojou históriou spätou s krvavými procesmi s čarodejnicami zo 17. storočia.

Vojenské múzeum a Pechotný zrub K-S 14

Vojenské múzeum a Pechotný zrub K-S 14

V bývalom pechotnom zrube K-S 14, alebo U Cihelny, dnes nájdete múzeum Československého opevnenia. Jeho interiéry pripomínajú stav pred kapituláciou v roku 1938 a sprievodca vás v dvoch prehliadkových okruhoch prevedie všetkými poschodiami spomínaného zrubu K-S 14 a tiež priľahlými "Ľahkými objektami". V mínometnej miestnosti nájdete aj stálu expozíciu venovanú čatárovi Arnoštovi Hradovi, ktorý tu v roku 1938 radšej spáchal samovraždu, než aby opevnenie postúpil nemeckým vojskám. Hneď vedľa leží vojenské múzeum s ukážkou pechotných zbraní, protilietadlových diel a munície, výstroje aj viac ako 60 kusov veľkej vojenskej techniky.

Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách

Pôvodne malá ťažobná obec so sklárskou tradíciou, dnes jedno z najznámejších stredísk rekreácie a turistiky v Orlických horách. To je obec Deštná, ktorá leží pod špičákom a jej dominantou je kostol svätej Márie Magdalény. Kým v lete je obec ideálnym východiskovým bodom pre výlety a cykloturistiku, cez zimu si tu prídu na svoje milovníci zimných športov. Zaujímavosti z histórie a života v Orlických horách sa potom môžete dozvedieť v tunajšom múzeu zimných športov a remesiel a pre adrenalínové zážitky je tu pripravený tiež lanový park.