Ubytujte sa v Penzióne Patriot v apartmánoch s vybavenou kuchynkou a užite si Orlické hory a výlety do okolitých miest. Ako ďalšiu relaxáciu potom využite hotelové wellness s bazénom a saunou a otvorte si fľašu vína.

Ubytovanie v moderných apartmánoch

Penzión Patriot stojí v Orlických horách. Na prvý pohľad ho spoznáte podľa rozľahlých terás, ktoré lemujú budovu.

Ubytovaní budete v priestranných moderne zariadených apartmánoch, ktoré sú vybavené kuchynskou linkou s mikrovlnkou, umývačkou, chladničkou, varnou doskou a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii je aj kuchynský riad. Ráno vás však budú čakať bohaté raňajky formou bufetu.

Počas pobytu si oddýchnete vo vnútornom vyhrievanom bazéne a infrasaune, dopriať si ale môžete aj hodinu VIP wellness.

Výletné miesta Orlických hôr

Z penziónu môžete každý deň vyrážať na výlet do zaujímavých miest v okolí. Ponúkajú sa turistické trasy horami a miestnou prírodou, zájsť si ale môžete tiež do okolitých miest a preskúmať ich pamätihodnosti.

Zastavte sa napríklad na zámku v Litomyšli alebo vo Veľkých Losinách, alebo sa vyberte za drevenicami do Jablonného nad Orlicí.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (rezervace@penzionpatriot.cz, +420 723 514 893). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Deti do 2,9 rokov zdarma vrátane ubytovania, raňajok a wellness.

 • Deti do 13,9 rokov

  • 600 Kč/2 noci, 900 Kč/3 a viac nocí vrátane ubytovania, raňajkami a wellness v termíne do 30.6. a 1.9. - 18.12.
  • 350 Kč/noc vrátane ubytovania, raňajkami a wellness v termíne 1.7. - 31.8.
 • Deti od 14 rokov 1 380 Kč/2 noci, plná cena podľa cenníka penziónu pri pobyte na 3 a viac nocí vrátane ubytovania, raňajok a wellness.

 • Detská postieľka na zapožičanie zdarma.

 • Pobyt s deťmi je nutné hlásiť vopred.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 16:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik 300 Kč/noc (len po dohovore vopred)

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Denis H.)

Zařízení i celý hotel byly moc pěkné a moderní. Majitelé byly moc milí a ochotní. Hotel je umístěn v krásné přírodě a je zde hodně míst na výlety :). Určitě se sem rádi vrátíme :).

Skvelé (Jaroslav F.)

Perfektní pobyt penzion čistý útulný bazén + sauna jako bonus, jídlo dobré není co vytknout a mohu jen doporučit.

Vynikajúce (David M.)

Zakoupili jsme si prodloužený víkend. Byli jsme příjemně překvapeni. Penzión je útulný, čistý na pěkném poměrně tichém místě. Pobyt byl se snídaní, ale po domluvě s personálem lze dokoupit i večeře. Personál byl ochotný a vstřícný.

Tipy na výlet

Veľké Losiny

Veľké Losiny

Čo má spoločné renesančný zámok, termálne kúpele a historická papiereň? No predsa, že to všetko nájdete vo Veľkých Losinách. V tradičnej ručnej papierni dnes môžete navštíviť Múzeum papiera. Vyhlásené termálne kúpele vás zase cez leto potešia vonkajším kúpaliskom a renesančný zámok vás očarí svojou architektúrou, zámockým parkom a oboznámi vás so svojou históriou spätou s krvavými procesmi s čarodejnicami zo 17. storočia.

Vojenské múzeum a Pechotný zrub K-S 14

Vojenské múzeum a Pechotný zrub K-S 14

V bývalom pechotnom zrube K-S 14, alebo U Cihelny, dnes nájdete múzeum Československého opevnenia. Jeho interiéry pripomínajú stav pred kapituláciou v roku 1938 a sprievodca vás v dvoch prehliadkových okruhoch prevedie všetkými poschodiami spomínaného zrubu K-S 14 a tiež priľahlými "Ľahkými objektami". V mínometnej miestnosti nájdete aj stálu expozíciu venovanú čatárovi Arnoštovi Hradovi, ktorý tu v roku 1938 radšej spáchal samovraždu, než aby opevnenie postúpil nemeckým vojskám. Hneď vedľa leží vojenské múzeum s ukážkou pechotných zbraní, protilietadlových diel a munície, výstroje aj viac ako 60 kusov veľkej vojenskej techniky.

Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách

Pôvodne malá ťažobná obec so sklárskou tradíciou, dnes jedno z najznámejších stredísk rekreácie a turistiky v Orlických horách. To je obec Deštná, ktorá leží pod špičákom a jej dominantou je kostol svätej Márie Magdalény. Kým v lete je obec ideálnym východiskovým bodom pre výlety a cykloturistiku, cez zimu si tu prídu na svoje milovníci zimných športov. Zaujímavosti z histórie a života v Orlických horách sa potom môžete dozvedieť v tunajšom múzeu zimných športov a remesiel a pre adrenalínové zážitky je tu pripravený tiež lanový park.