ZOO Dvor Králové

Všetci milovníci zvierat a rodiny s deťmi určite poznajú vychýrenú Zoo s pravým africkým safari. V Zoo Dvůr Králové vás čaká viac ako 2300 druhov zvierat. Park sa preslávil chov nosorožcov, nájdete tu najväčšiu skupinu žiráf chovanú mimo Afriky, pavilóny pre šimpanza, šelmy či slony a ďalšie zvieratá africkej savany.

Aké je najväčšie lákadlo tejto ZOO?

Ide o Africké safari Jozefa Vágnera a Levie safari, ktoré ponúka možnosť vydať sa prechádzkou medzi voľne sa pohybujúce zvieratá. Na výber, ako sa na cestu vydať, je z troch možností - vlastným autom, Afrika truckom alebo Safaribusem. Súčasťou jazdy Afrika truckom aj Safaribusem je zaujímavý a zábavný výklad. Trasa meria približne 5 kilometrov. Môžete pozorovať zebry, žirafy, antilopy a za špeciálnu bránou na vás čaká takmer kilometrová cesta levím safari.

 Pre odvážlivcov je pripravené aj večerné safari, lanový park alebo možnosť vyskúšať si úlohu ošetrovateľa v ZOO. Tak neváhajte a objavujte zvieraciu ríšu pekne z blízka.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Východné Čechy, Severné Čechy

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet