Ubytujte sa v Hoteli Panorama *** v Lido di Jesolo, talianskom letovisku blízko Benátok. Užijete si hotelovú pláž len 200 m od hotela aj raňajky formou bufetu. V cene balíčka je tiež požičanie bicyklov a v meste nájdete zábavné parky či akvárium.

O ubytovaní

Hotel Panorama *** sa nachádza v obľúbenom letovisku Lido di Jesolo vo vzdialenosti iba 20 m od mora. 15 km dlhá piesočná pláž je tvorená veľmi jemným pieskom a je známa vďaka svojmu pozvoľným a bezpečným vstupom do mora. Súčasťou hotela je súkromná pláž s lehátkami slnečníkmi pre hostí. Vďaka svojej skvelej rozlohe uspokojí Lido di Jesolo bez rozdielu rodiny s deťmi, mladých vyznávačov rušnej zábavy aj hľadačov pokojnejších zákutí. Pozdĺž letoviska vedie nádherná promenáda s obchodíkmi, reštauráciami a kaviarňami. O zábavu počas pobytu rozhodne núdza nebude. V blízkosti hotela nájdete aquapark (8 km), lunapark Jesolandia (1 km), akvárium so žraločou expozíciou (1,5 km) či zoologickú záhradu (1 km) . Počas návštevy tejto časti Talianska na severnom pobreží Jadranu by ste rozhodne mali navštíviť úchvatné Benátky (50 km) - svetoznáme mesto na lagúne s typickými kanálmi, mostmi a námestiami. Mesto Padova (90 km) zase ponúka veľa stredovekých pamiatok. Zaujímavé je aj ostrovné mesto Chioggia (90 km) s veľmi bohatou históriou, malebnými úzkymi uličkami a kanálmi pripomínajúcimi Benátky.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s balkónom. Každá izba je vybavená klimatizáciou, WiFi pripojením, televíziou, trezorom a telefónom. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si v príjemnej hotelovej reštaurácii s terasou vychutnáte bohaté raňajky vo forme bufetu. Ranný bufet zahŕňa pestrú ponuku medzinárodných pokrmov, čerstvého pečiva, nápojov, ovocia a mnoho ďalšieho.

Hotel Panorama *** (Lido di Jesolo)

Via Bafile 343 20° acc. al mare , Lido di Jesolo
Taliansko

+390 421 370 145

info@hotelpanorama-jesolo.it

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 4 €/deň
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 6 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 m
Vzdialenosť od mora
0,2 km
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Benátky Tip na výlet

Do talianskych Benátok jazdia ľudia za romantikou už dlhé roky. Mesto je vlastne jeden veľký prístav postavený na plytkej lagúne. Jeho historické centrum bolo v roku 1987 vyhlásené za pamiatku UNESCO, o historické skvosty teda nie je núdza. Nechajte sa ale zlákať i plavbou v gondole po kanáli Canal Grande, ktorý je dlhý 4 km. Tvorilo tu veľa umelcov a narodil sa tu skladateľ Antonio Vivaldi, o inšpiratívnu atmosféru teda nebude núdza.

Viac informácií
Forte Marghera
Benátky - Mestre
Treviso