Doprajte si romantickú dovolenku v Taliansku. Hotel Rosati *** nájdete v Toskánsku neďaleko dvoch krásnych jazier, prírodnej rezervácie a termálnych kúpeľov. V cene máte raňajky formou bufetu, vstup do fitness a tiež zľavu na vstup do kúpeľov aj do reštaurácie.

O ubytovaní

Hotel Rosati *** stojí v talianskej obci Chiusi neďaleko jazier Lago di Chiusi a väčšieho Lago Trasimeno, ktoré sa nachádza tesne za hranicou Toskánska v regióne Umbria. Blízko sú tiež prírodné rezervácie Lucciola Bella a termálne kúpele Theia a Montepulciano.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 25 izieb, ktoré sú zariadené v jemných farbách a s dôrazom na detail. Niektoré sú vybavené dobovým nábytkom, vo všetkých však nájdete posteľ, nočný stolík, skriňu, posedenie, TV, klimatizáciu a vlastnú kúpeľňu. Niektoré izby majú tiež chladničku, trezor a terasu či balkón. Z izieb je krásny výhľad do záhrady.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa tešte na raňajky formou bufetu. Raňajky sú v talianskom štýle, takže si pochutnáte na sladkom pečive, jogurtoch, ovocí, džúsoch a káve. V reštaurácii a pizzerii Nonna Rosa môžete ochutnať tradičné toskánske pokrmy - domáce cestoviny (vhodné aj pre celiakov) a zákusky, ale aj špeciality z mäsa. Interiéry hotela sú štýlovo vyzdobené - nájdete tu napríklad Fiat 1100 z roku '58.

Cestujete s deťmi?

Deti poteší vonkajšie ihrisko.

Hotel Rosati ***

Hotel Rosati ***

Via Dei Tulipani 1 , Chiusi
Taliansko

+390578274408

info@hotelrosati.it

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,4 km
Vzdialenosť od jazera
8 km
Zástavka
50 m

Tipy na výlet

Mesto a jazero Chiusi

Mesto a jazero ChiusiTip na výlet

Chiusi je archeologickým centrom a má bohatú históriu i kultúru. V meste a jeho okolí sa našlo mnoho hrobov a nálezísk, väčšina z nájdených etruských pamiatok je vystavená v Museo Nazionale Etrusko. Na výlet sa vydajte k svätyni La Verna či ku kostolíku Santa Maria degli Angeli. Krásna je aj bazilika Santa Maria Assunta, kde si môžete prezrieť umelecké diela Andrea della Robbia.

Zhruba 12 km od mesta leží jazero Lago di Chiusi, ktoré sa predtým hojne využívalo na rekreáciu. V súčasnosti nie je na kúpanie vhodné, aj tak je ale jazero krásne vďaka leknám, rybám a okolitému vtáctvu, takže sa sem určite vydajte na prechádzku.

Viac informácií
Toskánsky kúpeľný trojuholník
Toskánsky kúpeľný trojuholník
Trasimenské jazero
Trasimenské jazero
Kúpele Petriolo
Kúpele Petriolo