Fascinujúce prírodné úkazy a bohaté vyžitie robia z Vysokých Tatier turisticky najvyhľadávanejšiu lokalitu na Slovensku. Ubytujte sa priamo v ich srdci v obci Dolný Smokovec a užívajte si možnosti, ktoré vám najvyššie slovenské pohorie ponúka. Z Apartmánu Srnka to budete mať blízko k množstvu atraktívnych miest. Objavte Štrbské pleso alebo Poprad, vyrazte do aquaparku s 20% zľavou a zalyžujte si vo vyhlásených ski areáloch.

O ubytovaní

Apartmán Srnka sa nachádza v turisticky vyhľadávanej obci Dolný Smokovec v srdci Vysokých Tatier. Majestátnymi štítmi hôr a hustými lesmi sa tak môžete kochať priamo z okien vášho ubytovania. Ideálna poloha apartmánu prináša množstvo príležitostí na aktívny oddych v akomkoľvek ročnom období. Nudy sa tak rozhodne obávať nemusíte.

Na dosah budete mať množstvo atraktívnych lokalít. Na svojich potulkách najkrajším a najvyšším slovenským pohorím by ste nemali obísť pôsobivé Štrbské pleso (23 km), pri ktorom v lete oceníte bohaté možnosti turistiky a v zime perfektné podmienky na zimné športy. Na výlety, či už na bicykli alebo pešo, sa môžete vydať aj priamo od prahu svojho ubytovania. Lákavá je napríklad trasa k Zbojníckej chate (10,4 km), túra na Skalnaté pleso (10,5 km) alebo výstup na Slavkovský štít (9,4 km). Na vašich cestách nedotknutou prírodou vám budú robiť spoločnosť neprekonateľné výhľady na krajinu.

Ak patríte medzi športových nadšencov, ktorí si zimu bez lyžovania nevedia predstaviť, je pre vás táto lokalita správnou voľbou. V okolí apartmánu objavíte známe lyžiarske strediská ako je Starý Smokovec – Jakubkova Lúka (3 km), Tatranská Lomnica (5,7 km) alebo Štrbské pleso (19 km). Lyžiari začiatočníci nemusia ísť za zábavou ďaleko. Lyžiarske stredisko Pod Lesom im poskytne svoje služby priamo v obci Dolný Smokovec (1 km).

Na svoje si prídu aj milovníci histórie a kultúry. Navštívte neďaleký Poprad (10 km), kde na vás popri vzácnych pamiatkach čaká aj známy AquaCity Poprad alebo Podtatranské múzeum. Nové informácie o tomto pozoruhodnom kraji sa dozviete tiež v Múzeu TANAP v Tatranskej Lomnici (6 km). Duch minulosti na vás zase dýchne na Spišskom hrade (50 km), ktorý patrí medzi najväčšie hradné komplexy v strednej Európe.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojizbovom rodinnom apartmáne s prekrásnym výhľadom na Vysoké Tatry. V priestrannej, elegantne zariadenej spálni vám bude k dispozícii manželská posteľ, v obývacej izbe zase rozkladacia pohovka pre ďalších dvoch hostí, ideálne pre deti. Apartmán má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, vybavenú kuchynku a LED televíziu s Netflixom. Samozrejmosťou je aj bezplatné pripojenie na internet.

Na čom si pochutnáte?

V rovnakej budove ako je apartmán, sa nachádza aj Acustico music club, kam môžete zavítať na raňajky, obed aj večeru. Fantastické jedlo si môžete vychutnať počas posedenia pri domácom klubovom kine.

Apartmán Srnka

Apartmán Srnka

Dolný Smokovec 71 , Vysoké Tatry
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Peter Jurčo IČ: 54484812


0911 414 569

info@apartmansrnka.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,2 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
12,6 km
Zjazdovka
2,8 km