Relaxujte pri slovenskom "Mŕtvom mori" v Podhájskej. Ubytovanie podľa Vašeho výberu v komfortných penziónoch len 300 m od termálneho kúpaliska a ďalších atrakcií v obľúbenej Podhájskej. Chutné raňajky a zľava do Rímskych kúpeľov.

Ubytovanie podľa Vášho výberu hneď pri termálnom kúpalisku**
**

Penzióny Quatro II. a III. nájdete vo vzdialenosti len 300 m od termálneho aquaparku v Podhájskej. Každá izba má TV, chladničku, minibar a balkón alebo terasu. Nový penzión Quatro IV. leží od aquaparku asi 500 metrov v tichom prostredí pod lesom u vinic. Má rovnako vybavené izby ako penzióny Quatro II. a III., naviac je na každej izbe ešte rýchlovarná kanvica. 

Penzión Quatro I. sa nachádza síce najďalej (asi 1200 m), zato v jeho okolí môžete využiť široké možnosti športových aktivít, detské ihrisko a vonkajšie posedenie. K dispozícii je Vám tu aj bazén.

Každý penzión má vlastnú reštauráciu.

Aquapark s novými tobogánmi, zľavy do Rímskych kúpeľov a ďalšie možnosti relaxu


Nie je lepšieho miesto k oddychu než u slovenského "Mŕtveho mora". V Podhájskej totiž na jednom mieste nájdete: 

  • Termálne kúpele Podhájska a kúpalisko s novými tobogánmi
  • Štýlové Rímske kúpele s termálnou vodou o teplote od 33 do  38° C so zľavou na vstup
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie i vnútorné bazény a bohaté wellness)

Na výlet na vydajte do Štiavnických vrchov, k zrúcanine kláštora Mariánska Čeľaď, či do hvezdárne. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jarmila R.)

Se službami Travelking.cz jsme byli spokojeni, pobyt v penzionu Quatro IV jsme byli velmi spokojeni, snídaně byly výborné personál vynikající, určitě se ještě vrátíme, doporučujeme.

Vynikajúce (Alena V.)

Penzion pěkný, v těsné blízkosti koupaliště. S kvalitou snídaní jsme byli velmi spokojeni, také zásluhou příjemného personálu. Vřele doporučujeme.

Vynikajúce (Lubomír A.)

S pobytem jsme byli spokojeni, přístup personálu vstřícný, všude čisto a přiměřeně teplo, bezproblémové parkování.

Skvelé (Andrea M.)

Hotel max spokojenost, byli jsme už poněkolikáté, snídaně velký výběr, velmi ochotný personál :-))

Skvelé (Mária ?.)

So službami poskytovateľa sme boli spokojní, ubytovanie dobré, čistota izieb a strava /raňajky/ formou švédskych stolov vyhovujúca. Obsluhujúci personál milí a ústretoví.

Vynikajúce (Zlata L.)

V penzionu Quatro v Podhájske jsme byli již potřetí a jsme velice spokojeni. Proto se tam také rádi vracíme. Penzion je na moc pěkném místě, s krásným výhledem. Veškeré služby, které byly součástí kuponu, byly poskytnuty k naší plné spokojenosti. Personál byl velice vstřícný, milý a ve všech směrech ochotný.

Vynikajúce (Jana H.)

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním Quatro IV.,ubytování i prostředí krásné, personál velmi ochotný, jídlo dostačující.

Skvelé (Mária K.)

Boli sme spokojní. Všetko čo bolo na kupóne sme dostali, strava bola výborná. Využili sme aj zľavu do Rímskych kúpelov a bol výborný aj Aquamarín.

Vynikajúce (Věra D.)

Prostřední bylo výborné, splnilo naše očekávání, personál byl vstřícný, strava vyhovující, prostředí termálů super, stravování v areálu - výběr i kvalita. Dobré, hezké prostředí, výlet do Levoče - hrad, muzeum velice zajímavé.

Vynikajúce (Jitka K.)

Vše proběhlo dle nabídky Sklevokingu.cz. Ubytování pěkné, persomal velmi příjemný a ochotný. Dopuručujeme.