Ubytovanie v súkromnom apartmánovom dome asi 800 metrov od areálu termálnych kúpeľov. Platnosť až polovice do mája 2015 V cene dlhšieho pobytu je bonus- vstup do kúpeľov zdarma.
Ubytovanie v súkromnom apartmánovom dome asi 800 metrov od areálu termálnych kúpeľov. Platnosť až polovice do mája 2015 V cene dlhšieho pobytu je bonus- vstup do kúpeľov zdarma.

Ubytovanie v súkromí v Podhájskej 

Ubytovanie je v dvoch prepojených domoch v pokojnej oblasti Podhájskej. Izby sú 3 alebo 4 lôžkové, avšak platíte len za obsadená lôžka (od dvoch lôžok). K dispozícii sú dva typy ubytovania. Jednak prepojená troj a štvorlôžková izba, ktoré majú spoločnú kúpeľňu, WC a plne vybavenú kuchyňu (riad, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, varná doska). 

Ďalej sú k dispozícii 3-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a pre všetkých spoločná kuchynka. V penzióne je k dispozícii aj spoločná miestnosť s TV. Areál ubytovanie je uzavretý a v blízkosti sa nachádza aj obchod s potravinami.

Bohatá relaxácie v liečivých kúpeľoch Podhájska

Nie je lepšieho miesto k oddychu než u slovenského "Mŕtveho mora". V Podhájskej totiž na jednom mieste nájdete: 

  • Termálne kúpele Podhájska a kúpalisko s novými tobogánmi
  • Štýlové Rímske kúpele s termálnou vodou o teplote od 33 do  38° C
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie i vnútorné bazény a bohaté wellness)

Areál kúpeľov Podhájska sa rozprestiera na 12-tich hektároch. Miestna voda je svetovým unikátom s blahodarnými účinkami na celý organizmus a je porovnateľná s vodou v Mŕtvom mori. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné choroby, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol už tisícom návštevníkov. Vstupné do kúpeľov je pre dospelého na celý deň 6 €. Cenník nájdete tu.

V okolí je taktiež dostatok možností na prechádzky či cyklo výlety. Atmosféra Podhájskej Vás nadchne pokojným prostredím, obklopeným krásnou prírodou a množstvom možností relaxácie a športových aktivít. Na výlet na vydajte do Štiavnických vrchov, k zrúcanine kláštora Mariánska Čeľaď, či do hvezdárne. 

Apartmány Podhájská

Apartmány Podhájská

Belecká 363 , Podhájská
Slovenská republika

00421 903 452 900

podhajska.podhajska@gmail.com

Check In
Check Out
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie