Relaxačný pobyt v luxusnom hoteli Banderium na juhu Slovenska. Polpenzia, degustácia vína a vstup do nádherného privátneho wellness. Atraktívna lokalita pri neďalekých obľúbených termálnych kúpeľoch Patince.

Luxusný pobyt v srdci Komárna za výnimočnú cenu

Luxusný hotel Banderium*** nájdete v samotnom srdci mesta Komárno, ktoré ponúka mnoho turistických zaujímavostí. V okolí vyhľadajte predovšetkým obľúbený termálny park Patince.

Hotel je komfortne vybavený a ponúka ubytovanie v štýlových izbách s nadštandardným vybavením (klimatizácia, TV, DVD prehrávač, fén, minibar, trezor, telefón). Štýl hotela evokuje stredomorskú vilu a celé prostredie je veľmi príjemné, čomu napomáha aj príjemný personál. 

Súčasťou hotela je reštaurácia poskytujúca medzinárodnú, slovenskú a maďarskú kuchyňu pripravovanú z kvalitných surovín. K dispozícií je aj kaviareň.

Lokalita nabitá zaujímavosťami

Výhodou Komárna je, že všetky jeho zaujímavosti máte na dosah ruky. Kúsok od hotela nájdete tie najlepšie reštaurácie, biliard , obchody a ďalšiu zábavu. 

  • Termálne kúpalisko Komárno – minerálna voda má liečivé účinky na kĺbové, reumatické a ženské choroby a je vhodná na rekreačné účely.
  • Vodný Mlyn Komárno – Múzeum vodného mlynárstva inštalované v plávajúcom mlyne, ktorý má zaujímavú históriu.
  • Nádvorie Európy- je jednou z najväčších turistických atrakcií Komárna. Je to komplex stavieb s typickými prvkami architektúry 45 európskych krajín a regiónov.
  • Pevnosť Komárno – Bola najväčšia a najsilnejšia fortifikačná stavba Rakúsko-Uhorskej monarchie
  • Podunajské múzeum
  • Rímske Lapídárium Komárno
  • Hold Ranch – v meste Komárno sa nachádza ranč, vhodný na odpočinok a rekreáciu.

Okrem kúpeľov priamo v Komárne sa asi 15 km od mesta nachádzajú termálne kúpaliská Patince a Štúrovo.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Iveta K.)

Boli sme veľmi spokojní, výborné ubytovanie, skvelé jedlo, milý personál, príjemné prostredie.

Skvelé (Antonín H.)

Večeře byly slabé neodpovídaly slovenské a maďarské kuchyni. Do wellness jsme se nedostali byl obsazen.

Vynikajúce (Jaroslava Bojdová B.)

Byli jsme velmi spokojeni. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Byli jsme také moc spokojeni se službami hotelu i restaurace. Personál byl velmi příjemný a zajímal se o to, zda se cítíme dobře.

Skvelé (Ivan L.)

Bezproblemovy pobyt, prijemny personal a velmi vydatna strava pre kazdeho normalne konzumujuceho cloveka.

Vynikajúce (Libor R.)

Velmi příjemné, personál navodil super pohodu a náladu, vedoucí měl příjemné vystupování.

Vynikajúce (Jaroslav J.)

Ubytování odpovídalo popisu Travelkingu, personál hotelu i restaurace na velmi dobré úrovni, žádné problémy, vše OK.

Skvelé (Naděžda S.)

Hotel je velmi pěkný,,v centru města,,ale na klidném místě. Strava byla průměrná, wellness jsme využili. Personál velmi příjemný. Navštívili jsme termály v Patincích, Komárně i Komárom. Ty poslední mají v zimě jako jediné venkovní bazény, ale je tam moc lidí.

Vynikajúce (Vlasta ?.)

Vše bylo v naprostém pořádku. V hotelu vše čisťoučké, personál velmi ochotný a milý. Město Komárno je plné hezkých památek a ani ze špatného počasí jsme si nic nedělali a čas jsme trávili buď v termálním bazénu nebo ve vířivce. Pokud přijedete hromadnou dopravou, není žádný problém používat taxi (všude po městě 1,5eur). Vlasta

Vynikajúce (Marie M.)

Obdrželi jsme vše co bylo slíbeno na kuponu, ubytování dobré, personál maximálně vstřícný a milý. Wellness v Komárně i v Patincích bezvadný. Bylo liještě před zahájením sezony, takže minimum lidí a bezvadné bazény. K tomu nádherné počasí.

Vynikajúce (Marie V.)

Velká spokojenost. Ubytování krásné, čisté, personál milý a vstřícný. Jídlo dobré, krásně naaranžované na talíři. Jediná výtka - teplé čepované pivo. Wellness jsme nevyužili, bylo nádherné počasí, tak jsme se koupali v termálech v Komárně, Komáromu a Patincích (nejméně se nám líbilo v Patincích (téměř studená voda). Obdrželi jsme co bylo uvedeno na kuponu. Vřele doporučujeme dalším zákazníkům.