Relaxačný pobyt v luxusnom hoteli Banderium na juhu Slovenska. Polpenzia, degustácia vína a vstup do nádherného privátneho wellness. Atraktívna lokalita pri neďalekých obľúbených termálnych kúpeľoch Patince.

Luxusný pobyt v srdci Komárna za výnimočnú cenu

Luxusný hotel Banderium*** nájdete v samotnom srdci mesta Komárno, ktoré ponúka mnoho turistických zaujímavostí. V okolí vyhľadajte predovšetkým obľúbený termálny park Patince.

Hotel je komfortne vybavený a ponúka ubytovanie v štýlových izbách s nadštandardným vybavením (klimatizácia, TV, DVD prehrávač, fén, minibar, trezor, telefón). Štýl hotela evokuje stredomorskú vilu a celé prostredie je veľmi príjemné, čomu napomáha aj príjemný personál. 

Súčasťou hotela je reštaurácia poskytujúca medzinárodnú, slovenskú a maďarskú kuchyňu pripravovanú z kvalitných surovín. K dispozícií je aj kaviareň.

Lokalita nabitá zaujímavosťami

Výhodou Komárna je, že všetky jeho zaujímavosti máte na dosah ruky. Kúsok od hotela nájdete tie najlepšie reštaurácie, biliard , obchody a ďalšiu zábavu. 

  • Termálne kúpalisko Komárno – minerálna voda má liečivé účinky na kĺbové, reumatické a ženské choroby a je vhodná na rekreačné účely.
  • Vodný Mlyn Komárno – Múzeum vodného mlynárstva inštalované v plávajúcom mlyne, ktorý má zaujímavú históriu.
  • Nádvorie Európy- je jednou z najväčších turistických atrakcií Komárna. Je to komplex stavieb s typickými prvkami architektúry 45 európskych krajín a regiónov.
  • Pevnosť Komárno – Bola najväčšia a najsilnejšia fortifikačná stavba Rakúsko-Uhorskej monarchie
  • Podunajské múzeum
  • Rímske Lapídárium Komárno
  • Hold Ranch – v meste Komárno sa nachádza ranč, vhodný na odpočinok a rekreáciu.

Okrem kúpeľov priamo v Komárne sa asi 15 km od mesta nachádzajú termálne kúpaliská Patince a Štúrovo.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Roman Šanca ?.)

Hotel dobrý, personál ochotný. Snídaně vynikající, večeře průměr. Kupon jsme beze zbytku využili, vše bylo splněno.

Vynikajúce (Hana ?.)

Byly jsme velice spokojené, čistota, krásné prostory a nádvoří. Obsluha perfektní, vstřícná, po celou dobu pobytu usměvavá. Neskutečné! Rozhodně chceme přijet znovu.

Vynikajúce (Věra B.)

Super hotel přímo v centru Komárno. V dostupném okolí mnoho možností jet k teplé vodě. Komarom, Patince, Podhajska. Parkování hned u hotelu vždy k dispozici. Procházky po staré části Komárno až k pevnosti. Byli jsme již potřetí a vždy spokojenost.

Vynikajúce (Zdenka P.)

Hotel byl velmi pěkný, čistý, útulný, pokoje prostorné, sociální zařízení pěkné. Personál velmi milý, příjemný a usměvavý. Jídlo velmi dobré. Všechny nabízené služby jsme obdrželi. Celkově byl pobyt krásný a úžasný. Určitě bych si jej zopakovala.

Vynikajúce (Zuzana A.)

S pobytom sme boli spokojní, pokiaľ má človek realistické očakávania, tak sa nemôže sťažovať. Obzvlášť sa nám páčila veľmi príjemná obsluha v reštaurácií aj rovnako ochotná pani recepčná, ktorá nám dala všetky informácie a vedela nám odporučiť, ktorý kupón do kúpeľov si vybrať. Hotel štandardný, útulné izby, pekné, nové wellness (malé, ale stačilo). Mesto je určite príjemnejšie v lete, ale aj napriek tomu malo svoje čaro, hlavne Námestie Európy s veľmi príjemnou čajovňou.

Vynikajúce (Libuša J.)

Hotel bol veľmi pekný v centre mesta, pobyt plne zodpovedal popisu, všade bolo čisto, personál veľmi milý a ochotný. Strava bola vynikajúca, pestrá a výdatná. Boli sme veľmi spokojní, doporučíme hotel aj známym.

Vynikajúce (Vítězslava S.)

Malý romantický hotýlek ve středu města. Klidná část. V hotelu na pokoji vše potřebné včetně klimatizace. Personál velmi úslužný a ochotný. Jídlo v restauraci velmi dobré a pečlivě připravené. Byli jsme nadmíru spokojeni a všem doporučujeme kdo chce zažít klidný odpočinek.

Vynikajúce (Josef G.)

Hotel nás velmi mile překvapil vybavením, prostředím, čistotou, ochotou personálu i úrovní podávané stravy. Večeře byly nejen chutné, ale i velmi vkusně na talíři naaranžované! Co se týče wellness, využili jsme pobyt v lázních Komárom. Bazény mají opravdu příjemně teplou (siřičitou) vodu a je tam i velký bazén pro plavce.

Skvelé (Antonín H.)

Večeře byly slabé neodpovídaly slovenské a maďarské kuchyni. Do wellness jsme se nedostali byl obsazen.

Skvelé (Ľubomíra ?.)

S pobytom sme boli spokojní. Hotel a prostredie hotela krásne, personál veľmi milý. Večere boli výborné, raňajky by som ohodnotila ako dobré - ponuka bola dobrá, ale teplá časť raňajok bola už o 9.00 hod studená a ponúkané párky boli staré. Ale aj napriek tomu sa tu určite vrátime. Mesto Komárno je krásne.