Pobyt pre dvoch s ubytovaním pod Lomnickým štítom. Môžete sa tešiť na polpenziu, saunu, fitness a Tatry card s množstvom zľav. Relaxujte pod štítmi Tatier a užite si pohodovej atmosféry v horskom penzióne Baďo***.

Pobyt pod Lomnickým štítom v penzióne Baďo***

Penzión Baďo je rodinného charakteru s milým personálom, ktorý je Vám vždy k dispozícii. Je postavený v typickej tatranskej architektúre. Vnútorné vybavenie je komfortné, nájdete tu i podkrovné izby, kde sa môžete v prípade Vášho záujmu (a voľných kapacít) ubytovať. Majú menšiu vaňu, ostatné izby majú sprchový kút.

Súčasťou penziónu je aj slnečná reštaurácia, v ktorej si užijete  príjemné posedenie. Nechýba ani spoločenská miestnosť s barom a krbom.  Súčasťou areálu je i kamerami monitorované parkovisko. V zvláštnej miestnosti si môžete odložiť bicykle a neďaleko nájdete i obchod s potravinami. 

Relax a šport v Tatrách


Vysoké Tatry poskytujú celoročne množstvo možností športového i relaxačného využitia. Rozhodne sa vydajte na výlety, odporúčame napríklad Hrebienok, Lomnický štít, Štrbské či Skalnaté pleso. Návštevníci radi navštevujú i Beliansku a Dobšinskú ľadovú jaskyňu. 

Za kultúrou a históriou sa môžete vypraviť na Spišský hrad (UNESCO), do Levoče alebo Kežmarku. Odpočinok a zábavu ponúkajú kúpele Vrbov, Aquacity Poprad a Tatralandia- najväčší aquapark na Slovensku. 

Penzión Baďo ***

Slnečná 302, Stará Lesná
Slovenská republika

+(421) 903 714 695

info1@bado.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik len do 10 kg, 4 - 6 €/noc (podľa veľkosti zvieraťa)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
5,5 km
Zjazdovka
4,5 km