• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik len do 10 kg, 4 - 6 €/noc (podľa veľkosti zvieraťa)

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Na dovolenku do Vysokých Tatier

Penzión Baďo je ideálnym miestom pre vašu dovolenku. Či už chcete vyraziť s priateľmi, partnerom alebo deťmi, môžete si byť istí, že nudiť sa rozhodne nebudete. Užijete si tu najmä turistiku a prekrásnu prírodu. Ubytujte sa v Penzióne Baďo ***, ktorý ponúka ideálne zázemie pre vaše každodenné dobrodružstvá.

Rodinný penzión je postavený v typickom tatranskom štýle. Jeho vybavenie je veľmi komfortné a v izbách nájdete vlastné sociálne zariadenie, balkón, TV/SAT a telefón. Z penziónu máte výhľad priamo na Skalnaté Pleso a Lomnický štít.

Nechýba presklená reštaurácia, v ktorej si pochutnáte na domácej strave, spoločenská miestnosť s barom a kozubom, a tiež kamerami strážené parkovisko. Večer si môžete spríjemniť vínom.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Alena H.)

Příjemný rodinný penzion, vše bylo perfektní, co bylo napsáno, to bylo i poskytnuto. Personál dokonalý, těm co potřebovali, poradili i túry. Za nás vynikající.

Vynikajúce (Anna M.)

Pobyt v penzionu Baďo odpovídal nabídce, se vším jsme byly spokojeny, navíc jsme obdržely informace ohledně okolí a možnosti i v zimě využít okolní aktivity - thermal.... , chválíme upravené sjezdovky v Tatranské Lomnici - dojezd od penzionu cca 3 km. Majitel byl nápomocen při problému s poruchou auta - vše vyřešeno. Doporučuji navštívit.

Vynikajúce (Petra T.)

Vše odpovídalo popisu. Neměli jsme jediný problém. Bylo tam čisto a uklizeno, ochotní majitelé i personál, výhodná poloha, klid.