• Domáci maznáčik len do 10 kg, 4 - 6 €/noc (podľa veľkosti zvieraťa)

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Na dovolenku do Vysokých Tatier

Penzión Baďo je ideálnym miestom pre vašu dovolenku. Či už chcete vyraziť s priateľmi, partnerom alebo deťmi, môžete si byť istí, že sa nudiť rozhodne nebudete. Užijete si tu najmä turistiku a prekrásnu prírodu. Ubytujte sa v Penzióne Baďo ***, ktorý ponúka ideálne zázemie pre vaše každodenné dobrodružstvá.

Rodinný penzión je postavený v typickom tatranskom štýle. Jeho vybavenie je veľmi komfortné a v izbách nájdete vlastné sociálne zariadenie, balkón, TV/SAT a telefón. Z penziónu máte výhľad priamo na Skalnaté Pleso a Lomnický štít.

Nechýba presklená reštaurácia, v ktorej si pochutnáte na domácej strave, spoločenská miestnosť s barom a kozubom, a tiež kamerami strážené parkovisko. Večer si môžete spríjemniť vínom.

Hodnotenie od zákazníkov

Dobré (Andrea S.)

V hotelu jsme se cítili jako v rychlíku, snídaně 8 - 8,30, večeře 18 - 18,30. Pokoj opravdu malý, téměř žádné soukromí. V sezóně to v Tatrách vypadá jako na Václaváku, všude fronty, davy lidí. Doporučuji jezdit mimo sezónu, pokud chcete aspoň trochu klidu.

Vynikajúce (Alena H.)

Příjemný rodinný penzion, vše bylo perfektní, co bylo napsáno, to bylo i poskytnuto. Personál dokonalý, těm co potřebovali, poradili i túry. Za nás vynikající.

Vynikajúce (Anna M.)

Pobyt v penzionu Baďo odpovídal nabídce, se vším jsme byly spokojeny, navíc jsme obdržely informace ohledně okolí a možnosti i v zimě využít okolní aktivity - thermal.... , chválíme upravené sjezdovky v Tatranské Lomnici - dojezd od penzionu cca 3 km. Majitel byl nápomocen při problému s poruchou auta - vše vyřešeno. Doporučuji navštívit.